Blog BazaTelefonów.pl
 

Bezpłatny dostęp do aplikacji Windows Phone 7 na smartfonach LG (Swift7)

Aplikacje, Inne 2010-11-03 11:09

LG Electronics i Microsoft nawiązały współpracę, której celem jest zapewnienie bezpłatnego dostępu do aplikacji działających na systemie operacyjnym Windows Phone 7, dla wszystkich użytkowników telefonów LG. Firmy Microsoft i LG będą wspólnie wybierać i fundować indywidualnie dobrane, doskonałej jakości aplikacje. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnią bezpłatny dostęp do unikalnego wyglądu i funkcjonalności systemu  Windows Phone 7.

LG i Microsoft będą oferować najnowsze aplikacje działające w systemie Windows Phone 7, których zastosowanie użytkownicy będą mogli sprawdzić w wielu obszarach codziennego życia i pracy – np. takich jak sieci społecznościowe czy gry. Co 60 dni zostanie udostępnionych 10 bezpłatnych aplikacji o wartości ponad 30 USD. Osoby korzystające z telefonów LG pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 7, przez pierwsze 60 dni będą mogły pobierać bezpłatnie aplikacje za pośrednictwem centrum aplikacji LG.

„Zbudowaliśmy nową platformę Windows Phone Marketplace, aby tworzyć nowe możliwości biznesowe i udostępniać je zarówno programistom, jak i partnerom” — powiedział Brandon Watson, dyrektor ds. systemu Windows Phone w firmie Microsoft. „Współpraca z firmą LG zapewnia korzystną sytuację dla klientów i programistów, a także umożliwia udostępnianie wysokiej jakości gier i aplikacji przeznaczonych dla systemu Windows Phone 7”. – dodaje Brandon Watson.

Projektanci aplikacji przeznaczonych dla najnowszego systemu Microsoftu zyskają nowe możliwości marketingowe oraz zasoby, które ułatwią promowanie ich rozwiązań w telefonach firmy LG. Autorzy niektórych programów skorzystają ze wsparcia promocyjnego dzięki obecności w materiałach marketingowych LG Electronics i w Windows Phone Marketplace — sklepie firmy Microsoft. LG Electornics będzie promować nowe aplikacje podczas akcji promocyjnych w sklepach i na stronie LG Mobile na Facebooku http://on.fb.me/bltMvp. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzy większy rynek dla programistów i przybliży ich do użytkowników.

„Kiedy na początku ubiegłego roku zobowiązaliśmy się do wspierania strategii inteligentnych telefonów firmy Microsoft, wiedzieliśmy, że podejmujemy decyzję, która może zyskać oddźwięk na rynku” — powiedział Chang Ma, wiceprezes zespołu ds. strategii marketingu w firmie LG Mobile Communications.

„Zaangażowanie firmy Microsoft w społeczności programistów jest doskonale znane i szanowane w branży. Oczekujemy, że współpraca z firmą Microsoft zapewni nam znaczne osiągnięcia”. – dodaje Cang Ma.

Ponadto LG Electronics będzie oferować użytkownikom systemu Windows Phone 7 bezpłatny dostęp do aplikacji, które zostaną przez nią opracowane. Programy te będą także dostępne w centrum aplikacji LG i będą przeznaczone między innymi do obsługi portali społecznościowych. Oferta będzie obejmować takie programy jak Type n Walk i Voice SNS, a także praktyczne narzędzia, np. Subway AR.

Prowadzony przez LG Electronics i Microsoft program Developer Program zostanie uruchomiony w listopadzie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.facebook.com/LGMobileHQ .

Źródło: LG Electronics

Wojtek Konopa, wyświetlono 4602 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum