Blog BazaTelefonów.pl
 

E-PRZESYŁKA Poczty Polskiej już na Allegro

Inne 2010-11-05 14:36

Od dziś wszyscy Użytkownicy serwisu Allegro mogą korzystać z E-PRZESYŁKI, jako jednej z opcji dostawy. Usługa Poczty Polskiej, największego operatora na rynku, jest  oferowana w ramach tzw. Odbioru w punkcie. Obecnie  już prawie 1 200 placówek pocztowych umożliwia odbiór E-PRZESYŁKI, a do końca roku ich liczba zwiększy się o sto kolejnych.

Allegro, największa platforma handlowa w Polsce, nowy model odbioru przesyłki wprowadziła we wrześniu tego roku. Dzięki temu rozwiązaniu to Kupujący decyduje, gdzie i kiedy odbierze przedmiot.

- Nowa metoda z pewnością jest konkurencyjna do dotychczasowego sposobu wysyłania produktu na adres Kupującego — tłumaczy Zbigniew Ptaszyński, dyrektor ds. Wsparcia Biznesu. - Zdecydowanie ułatwi życie Kupującym, którzy chcieliby jak najszybciej otrzymać zakupiony przedmiot. Dzięki ofercie Poczty Polskiej liczba miejsc w których możemy odebrać przesyłkę wzrosła do prawie 2 800.

- To dobra wiadomość dla wszystkich zabieganych osób – uważa Janusz Jank, dyrektor pionu handlowego Poczty Polskiej. - Dzięki E-PRZESYŁCE mogą one swobodnie kupować towary w internecie i odbierać je w placówce Poczty, która jest np. najbliżej ich miejsca pracy. To także rozwiązanie dla oszczędnych, bo w tym momencie E-PPRZESYŁKA, to jedna z najtańszych opcji dostawy - w najniższej kategorii wagowej kosztuje zaledwie 7 zł – dodaje Janusz Jank.

Jak działa E-PRZESYŁKA?
Poczta dostarcza E-PRZESYŁKĘ do placówki oddawczej najpóźniej trzy dni po dniu nadania. Informację o tym, że przesyłka oczekuje już na poczcie, Klienci otrzymują poprzez e-mail lub SMS. Na jej odbiór z placówki jest 7 dni.

Więcej informacji o E-PRZESYŁCE na stronie www.poczta-polska.pl.

Wszystkie informacje o usłudze Odbiór w punkcie znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie Centrum Transportu, dostępnej pod adresem http://allegro.pl/ct.

Źródło: Allegro

Wojtek Konopa, wyświetlono 3883 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • ppatrick@gmail.com (96.44.151.xxx) @ 2013-01-22 10:02:

    http://www.google.com Excellent! I <a href="Http://www.google.com">agree</a> with you Excelletn! I [url=http://www.google.com]agree[/url] with you

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum