Blog BazaTelefonów.pl
 

myPhone – na targach ON/OFF w Warszawie.

Inne 2010-11-08 15:36

W dniach 22-24 października w Centrum EXPO XXI w Warszawie, odbyła się pierwsza edycja targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF. Jednym z wystawców na tej premierowej imprezie, pokazującym się w doborowym towarzystwie światowych koncernów był polski producent telefonów komórkowych - firma myPhone.

Podczas imprezy myPhone zaprezentował aktualną ofertę produkowanych przez siebie urządzeń. Odwiedzający targi mogli zapoznać się z najnowszymi produktami ze znakiem myPhone: modelem A320 NEXT – pierwszym Dual SIM-em z systemem Android, telefonem myPhone 9025TV MOON – najnowszym telefonem QWERTY z odbiornikiem TV, modelem 8890 SENSE - produkowanym w porozumieniu z Lenovo Mobile Communications, czy 6680 SHARE – eleganckim Dual SIM-em dla handlowca, czy menedżera.


Największym zainteresowaniem cieszyła się niezmiennie seria telefonów prostych w obsłudze i przyjaznych dla użytkownika – myPhone Simple Life. Wiele osób wyrażało zainteresowanie zakupem takiego urządzenia dla kogoś bliskiego, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się okresu świątecznego.


Organizatorem targów były Międzynarodowe Targi Poznańskie. Imprezę odwiedziło ok. 8500 zwiedzających.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 3816 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum