Blog BazaTelefonów.pl
 

GaduAIR w nowej promocji sieci Cropp!

Operatorzy 2010-11-09 09:24

CROPP sponiewierał stare ceny nietuzinkowej odzieży o 30, a nawet 50 zł. Oprócz odzieży, prawdziwa demolka spotka także zestawy startowe GaduAIR! Sięgnij po starter w sklepie Cropp i zyskaj 50 PLN!

Do 30 listopada 2010 trwa akcja promocyjna "Cenowy Damage w sklepach Cropp!", którego organizatorem jest znana sieć nietuzinkowej odzieży dla indywidualistów. Dodatkowo, w ofercie promocyjnej akcji pojawiły się także zestawy startowe GaduAIR. Kupując starter zyskujemy dodatkowe 50 PLN na rozmowy.

Środki promocyjne w GaduAIR można wykorzystać na rozmowy ze wszystkimi wewnątrz sieci oraz na połączenia do użytkowników Gadu-Gadu. Ekstra środki zostaną przyznane po pierwszym doładowaniu konta o wartości min. 10 PLN.
Szczegóły akcji na stronie http://www.gaduair.pl/promocja-w-cropp oraz http://cropp.com/#news_go

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury technicznej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl

Źródło: GG Network

Wojtek Konopa, wyświetlono 3569 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum