Blog BazaTelefonów.pl
 

FreecoNet rozdaje gadżety na Facebooku

Operatorzy 2010-11-09 09:46

"Aleee numer" - to nazwa właśnie rozpoczętego konkursu organizowanego przez operatora telefonii internetowej FreecoNet. W zabawie mogą wziąć udział fani profilu firmy na Facebooku, którzy codziennie mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

 

Konkurs potrwa od 8 listopada do 3 grudnia br. Przez ten czas, codziennie od poniedziałku do piątku, każdy fan FreecoNet ma szansę wygrać jeden spośród wielu specjalnie przygotowanych gadżetów. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy jedynie kliknąć przycisk "Gram" na facebookowej aplikacji FreecoNet (www.facebook.com/freeconet). Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich grających danego dnia fanów.

Nagrody zostały podzielone na pięć kategorii, z których każda jest dopasowana do konkretnego dnia tygodnia. Poniedziałki związane są z „Czystą Magią” i gadżetami, które na chwilę zmieniają obraz rzeczywistości. Wtorki to „ŁamiGłówkoMania”, która powinna zainteresować wszystkich tych, którzy lubią gry logiczne, gdyż do wygrania są m.in. Elektroniczny Palmptop Sudoku oraz Puzzle Tesselecyjne. Kategoria na środę to „Po Imieniu” - w jej ramach można otrzymać ciekawe gadżety, w których role główne grają panowie: Fred, Paweł, Stach oraz Marek. Nagrody dostępne w czwartek - z kategorii „Biur(k)okracja” - to coś dla tych, którzy dużo czasu spędzają za biurkiem. Chwile za nim powinna im uprzyjemnić Biurkowa Perkusja czy Komputerowa Myszka Rajdowa. Konkursowy tydzień będzie się kończył w piątek „Weekendowymi” nagrodami, takimi jak Kieszonkowy Hamak czy Radio Pod Prysznic. Więcej informacji o konkursie, nagrodach i zwycięzcach znaleźć można na stronie www.facebook.com/freeconet.


FreecoNet prowadzi swój profil na Facebooku od kwietnia 2010 roku. Stanowi on przede wszystkim miejsce wymiany myśli na temat działań firmy oraz rynku telefonii internetowej w Polsce i na świecie. Jest jednocześnie źródłem wiedzy o artykułach eksperckich, wydarzeniach w branży i publikacjach o firmie.

Źródło: FreecoNet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3581 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum