Blog BazaTelefonów.pl
 

Rusza kampania promująca najnowszy smartfon Nokia N8 w Polsce

Telefony 2010-11-10 09:08

W najbliższy weekend rusza sprzedaż Nokia N8 w wybranych sklepach sieci Nokia Care Point (NCP), a na początku grudnia telefon trafi do sprzedaży detalicznej. Najnowszy smartfon Nokia będzie także dostępny u wszystkich operatorów, jako pierwsi będą mogli zakupić go klienci sieci Orange.

Razem ze sprzedażą w NCP rozpoczyna się kampania promująca Nokia N8. Działania obejmują telewizję, Internet, prasę, ambient oraz punkty sprzedaży. Kampania realizowana pod hasłem "Technologia to początek. Włącz wyobraźnię" potrwa do połowy grudnia 2010.

Nokia N8 to smartfon oferujący najwyższej klasy funkcje multimedialne, w tym aparat o rozdzielczości 12 Mpix z możliwością nagrywania HD i wyjściem HDMI, zintegrowaną telewizję internetową, darmową nawigację i oprogramowanie Symbian^3. Celem rozpoczynającej się kampanii jest zaprezentowanie tych funkcji, ale także oferty aplikacji lokalnych dostępnych w telefonie. "Użytkownicy Nokia N8 mogą korzystać z Ovi Sklepu, gdzie znajdą tysiące aplikacji najważniejszych światowych dostawców, ale i lokalnych partnerów, takich jak Onet, Allegro, czy nk.pl. Ponadto do ich dyspozycji w Nokia N8 jest telewizja internetowa, w tym kanał AXN i Polsat News" – mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.


Kampania obecna będzie w następujących mediach: telewizja (stacje z grupyTVN i Polsat News, Discovery oraz AtMedia package), Internet ( portale ogólnotematyczne i społecznościowe, np. YouTube), oraz prasa branżowa i lifestylowa (np. Playboy czy Men’s Health). Ponadto działania promujące Nokia N8 można będzie zobaczyć także w sieciach kin: Multikino i Cinema City, klubach fitness oraz punktach sprzedaży.

Kampanii towarzyszyć będzie konkurs "Nakręceni", przeprowadzony na portalu YouTube. Początkiem konkursu jest fragment filmu, który przygotowali Organizatorzy. Zadaniem uczestników będzie nakręcenie jego kontynuacji – jeden film skladać się będzie z ośmiu części, a każda z nich może mieć osiem sekund. Osiem najlepszych filmów zostanie zostanie wyłonionych w ramach głosowania internetowego, a najlepszy z nich wybierze Jury. Zwycięzcy otrzymają telefony Nokia N8 i będą mogli wziąć udział w profesjonalnych warszatach poprowadzonych przez reżysera Bartka Konopkę, autora nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku".

Globalna kreacja kampanii została zaadaptowana na rynek polski przez JWT Warszawa. Kampanię internetową przygotowała agencja interaktywna Wunderman, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat.

Źródło: Nokia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3728 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum