Blog BazaTelefonów.pl
 

Orange: Promocja zasileń w Alior Banku

Operatorzy 2010-11-12 12:43

Od poniedziałku (15 listopada 2010 roku) w systemie bankowości internetowej Alior Banku będzie trwała promocja, w rakach której zasilenia telefonów Orange będą premiowane dodatkowymi złotówkami.

Oferta skierowana jest do klientów Alior Banku, którzy korzystają z telefonów na kartę w sieci Orange. Aby wziąć udział w promocji wystarczy doładować konto telefonu w Systemie Bankowości Internetowej Alior Banku kwotą minimum 50 złotych. Promocyjne doładowanie - 20 proc. wartości doładowania - zostanie przyznane w terminie do 14 dni licząc od dnia dokonania doładowania. Promocja trwa od 15 do 30 listopada 2010 r.

Stan i ważność środków promocyjnych można sprawdzić wysyłając wiadomość SMS o treści ILE pod nr 1555 (koszt SMSa zgodny z cennikiem aktualnej taryfy). Natomiast stan środków na koncie głównym wpisując kod *124*# a następnie wciskając przycisk połączenia.

Operacja zasilenia konta telefonu na kartę w Systemie Bankowości Internetowej trwa jedynie kilka minut. Samo zlecenie transakcji jest wyjątkowo proste. Należy jedynie podać numer telefonu, kwotę i nazwę operatora oraz dokonać autoryzacji transakcji kodem SMS.

Źródło: Media2.pl

Łukasz Miazga, wyświetlono 3642 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum