Blog BazaTelefonów.pl
 

Zakończenie Long Walk Plus Expedition

Operatorzy 2010-11-12 15:01

11 listopada zakończył się Long Walk Plus Expedition. Polkomtel S.A., operator sieci Plus jest dumny, że wsparł wyprawę, będącą hołdem młodego pokolenia Polaków, dla tych którym nie dane było żyć w czasach pokoju.

Trasa wyprawy, blisko 8000 km, prowadziła śladami ucieczki polskiego żołnierza Witolda Glińskiego i jego towarzyszy. W lutym 1941 roku zbiegli z syberyjskiego łagru i przez Buriację, Mongolię, Chiny, Tybet i Nepal po 11 miesiącach dotarli do Indii.

Polkomtel S.A. zaangażował się w tę inicjatywę, będącą połączeniem energii, poświęcenia i walki z własnymi ograniczeniami. Wsparliśmy tych, którzy w sposób szczególny uhonorowali nieznanego bohatera.

Jako sponsor wyprawy Long Walk Plus Expedition czujemy dumę, że wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu. Gratulujemy Tomaszowi Grzywaczewskiemu, Bartoszowi Malinowskiemu i Filipowi Drożdzowi ukończenia Wielkiego Marszu!

Nadal będziemy wspierać tych, którzy chcą i potrafią w tak śmiały sposób dać wyraz swojemu patriotyzmowi. Postaramy się być tam, gdzie historia opowiadana jest przy użyciu współczesnych form wyrazu, gdzie pomysł łączy się z odwagą i szacunkiem dla przeszłości.

Źródło: Plus - Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3799 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum