Blog BazaTelefonów.pl
 

1 grudnia 2010 r. - Dzień Darmowej Dostawy w Polsce

Inne 2010-11-16 11:02

1 grudnia 2010 roku wszyscy internetowi sprzedawcy biorący udział w akcji zaoferują swoim klientom całkowicie darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności czy metody wysyłki.


 

Skąd pomysł?
Pomysł Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku jest organizowana w Stanach Zjednoczonych. Na Zachodzie ostatnia impreza przyciągnęła ponad 750 sklepów internetowych i wygenerowała dla nich ponad 35 tys. zamówień w ciągu jednego dnia!

Dzień Darmowej Dostawy w Polsce zainicjował Krzysztof Bartnik - redaktor naczelny branżowego serwisu eKomercyjnie.pl, na którego łamach regularnie publikowane są praktyczne porady na temat zakładania i prowadzenia sklepu internetowego.

Cel akcji?
Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów. Darmowa dostawa powinna skutecznie przemówić do osób, które nigdy nie zamawiały jeszcze produktów w internecie, a także dodatkowo zachęcić dotychczasowych e-klientów do złożenia nowych zamówień.

Mam sklep, jak mogę dołączyć do akcji?
Już niedługo na łamach strony www.dziendarmowejdostawy.pl pojawi się specjalny formularz zgłoszeniowy dla sklepów internetowych. Zgłoszenia chętnych będą weryfikowane pod kątem opinii na temat obsługi klienta czy szybkości działania.

Źródło: Dziendarmowejdostawy.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 6011 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • (212.227.18.xxx) @ 2010-11-16 13:19:

    wielkie brawa za taką inicjatywę. warto w ten dzień coś zamówić. sklepy które przystąpią do akcji z pewnością na tym zyskają

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum