Blog BazaTelefonów.pl
 

Yealink zapowiada DECT IP z dźwiękiem HD

Telefony 2010-11-18 09:18

Pod koniec roku na polskim rynku pojawi się nowy model telefonu z jakością dźwięku HD. Premierowe urządzenie to słuchawka DECT IP marki Yealink z kolorowym wyświetlaczem.

Yealink to firma wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji biznesowych telefonów VoIP oferujących jakość dźwięku HD. Na przełomie roku 2010 i 2011 na polski rynek ma trafić premierowy model chińskiego producenta. Telefon IP będzie pracował w standardzie DECT. Zestawy, które trafią do sprzedaży będą zawierać słuchawkę, bazę oraz dodatkowo oddzielną ładowarkę do słuchawki. Oznaczenie modelu nie jest jeszcze znane, ale Yealink (www.yealink-polska.pl) ujawnił już jego możliwości. Dla użytkowników biznesowych szczególnie ważne są następujące dane techniczne:

  • Możliwość podłączenia linii analogowej PSTN (dioda PSTN na bazie)
  • Status linii VoIP – SIP (dioda SIP na bazie)
  • Dwa porty ethernetowe – WAN/LAN
  • Możliwość wyboru linii – SIP/PSTN (wyświetlacz telefonu)
  • Standard DECT – DECT IP

Komfort użytkowania ma gwarantować polskie menu, kolorowy wyświetlacz, a przydatność telefonu zwiększy się dzięki łatwej w obsłudze funkcji SMS.
„Przedsiębiorcy docenią nowy DECT IP marki Yealink za elegancki wygląd, jakość dźwięku HD i wysoką wydajność podczas codziennej pracy. Nowy model będzie konkurencją dla Siemensa Gigaset A580IP oraz telefonów IP Panasonica. Przewagą DECT IP firmy Yealink jest m.in. to, że jako jedyny na rynku będzie posiadał 2 porty WAN/LAN. Jego cenę postaramy się podać przed końcem grudnia” zapowiada Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint (www.voipoint.pl), która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów Yealink w Polsce.

Więcej informacji o produktach Yealink uzyskać można na stronach: http://www.voipoint.pl oraz na www.yealink-polska.pl

Źródło: Yealink

Wojtek Konopa, wyświetlono 3891 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum