Blog BazaTelefonów.pl
 

Plantronics zgarnia pulę sześciu nagród CES Innovations Design and Engineering

Gadżety 2010-11-19 13:21

Firma KONTEL-TELECOM poinformowała, że sześć importowanych przez nią produktów marki Plantronics otrzymało właśnie nagrody CES Innovations Design and Engineering w trzech kategoriach. Wśród rozwiązań, którym zostały przyznane nagrody znalazły się: zestaw słuchawkowy Bluetooth Plantronics Savor® dla telefonów GSM, słuchawka M1100 Bluetooth® i Plantronics Savi® 430 - pierwszy przenośny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do PC, który dzięki technologii DECT™ pozwala uzyskać rewelacyjną jakość dźwięku podczas komunikacji przez Skype i inne tego typu aplikacje.


Plantronics Savi® 430

- Plantronics jest dumny ze stopnia zaawansowania swoich rozwiązań, które wykraczają poza oczekiwania klientów, łącząc wysoką jakość dźwięku z innowacyjnymi funkcjami i użytecznością oraz wyjątkowym stylem - powiedziała Elizabeth Bastiaanse Hamren, wiceprezydent Product Marketing w Plantronics. - Nagrody te odzwierciedlają nasze głębokie zrozumienie potrzeb klienta i zaangażowanie w tworzeniu nowych produktów i usług, które umożliwiają czystą, najwyższej jakości komunikację - dodała.

Importer podaje, że większość nowych produktów jest już dostępna w Polsce w dystrybucji KONTEL-TELECOM i AB.

Nagrody otrzymały następujące produkty Plantronics:

Plantronics BackBeat® 903+ (kategoria: Słuchawki)

Plantronics BackBeat® 903+, udoskonalona wersja cieszących się ogromną popularnością BackBeat® 903, to stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth stworzony dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Bezprzewodowy zestaw zapewnia pełny odbiór muzyki stereo i możliwość odebrania i zakończenia połączeń za pomocą jednego przycisku. Słuchawki BackBeat 903+ zostały wykonane z odpornych na wstrząsy i pot materiałów o wyjątkowej teksturze. Ich elastyczna konstrukcja z trzema poziomami regulacji zapewnia idealne dopasowanie i bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania podczas długich sesji treningowych.

Plantronics BackBeat® 116 i Plantronics BackBeat® 216 – zestawy słuchawkowe stereo z mikrofonem (kategoria: Słuchawki)

Zestaw słuchawkowy Plantronics BackBeat® 216 jest certyfikowany do iPodów, iPhonów i iPadów. Słuchawki pozwalają w pełni wykorzystać możliwości posiadanych przez użytkowników kompatybilnych z nimi urządzeń, oferując bogaty dźwięk zarówno podczas słuchania muzyki, rozmów telefonicznych, jak i korzystania z aplikacji multimedialnych. Słuchawki BackBeat® 116 posiadają prosty w obsłudze panel sterowania i wbudowany mikrofon. Standardowe 3.5 milimetrowe złącze stereo i interfejs sprawiają, że słuchawki są kompatybilne nie tylko z iPhonem, iPodem i iPadem, ale także z większością telefonów w systemie Android, smartfonami Blackberry i innymi telefonami muzycznymi. Przewodowe słuchawki stereo z mikrofonem zapewniają prostotę obsługi dzięki systemowi plug-and-play. Wyposażone są w izolujące hałas wkładki douszne z neodymowymi głośnikami, które ożywiają basy i dostarczają świetnie zbalansowane wysokie i średnie częstotliwości, zapewniając głębokie doznania dźwiękowe.

Plantronics GameCom® 777 z Dolby® 7.1 Headphone Technology (kategoria: Słuchawki)

GameCom® 777 to zestaw słuchawkowy dla graczy z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym Surround 7.1., oferuje technologię Dolby Headphone i Dolby Pro Logic® IIx łączy realistyczny dźwięk przestrzenny z doskonałym designem Plantronics, dla niezrównanego dźwięku i niepowtarzalnych wrażeń głosowych podczas gier. Pierwszy certyfikowany przez Dolby zestaw słuchawkowy daje dokładnie taki dźwięk, jaki zaprogramowali autorzy gier. Częściowo otwarte słuchawki zapewniają gamerom także kontakt ze światem zewnętrznym i gwarantują niesamowite efekty dźwiękowe.

Plantronics GameCom® 777

Plantronics Savi® 430 (kategoria: Elektronika Osobista)

Zestaw słuchawkowy Plantronics Savi® 430 jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy poruszają się często po firmie. Słuchawki są idealne zarówno do połączeń głosowych z laptopów i netbooków, jak i video i transmisji danych. Lekkie słuchawki z redukcją szumów i adapterem USB DECT zapewniają genialny dźwięk nawet do 100 metrów.

Plantronics Savor® M1100 (kategoria: Akcesoria do bezprzewodowych zestawów słuchawkowych)

Plantronics Savor® M1100 to najnowsza bezprzewodowa słuchawka Bluetooth dysponuje trzema mikrofonami, harmonijnie ze sobą współpracującymi, by zapewnić użytkownikowi idealną słyszalność każdego ze słów podczas rozmowy. Dwa z trzech mikrofonów idealnie wychwytują głos użytkownika i jednocześnie eliminują szumy z otoczenia. Trzeci mikrofon uaktywnia się automatycznie w sytuacji, kiedy dźwięki z zewnątrz stają się ekstremalnie głośne, umożliwiając pracę nawet w najbardziej nieprzyjaznym otoczeniu, przy zachowaniu maksymalnej żywotności baterii. 

Źródło: Kontel.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4093 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum