Blog BazaTelefonów.pl
 

JABRA GO 660 z redukcją szumów

Gadżety 2010-11-19 14:02

Jabra GO 660 to pierwszy zestaw słuchawkowy Bluetooth oparty o technologię Noise Blackout Extreme. Co wyjątkowe dla tego typu urządzeń, Jabra GO 660 zapewnia redukcję szumów tła i nie ma to negatywnego wpływu na jakość transmitowanego głosu.

Podwójne mikrofony, które korzystają z zaawansowanej technologii DSP, najpierw identyfikują źródło dźwięku, a następnie uwydatniają głos rozmówcy usuwając jednocześnie hałas w tle.

Zestaw Jabra GO 660 można wykorzystać zarówno rozmawiając przez telefon komórkowy, softphone, jak i słuchając radia internetowego czy muzyki.

Dzięki adapterowi Jabra LINKTM 320 USB Bluetooth, zestaw Jabra GO 660 bezprzewodowo łączy się z komputerem lub laptopem i jednocześnie z telefonem komórkowym posiadającym Bluetooth.

Zaprojektowany dla aktywnych profesjonalistów do użytku w biurze i poza nim zestaw Jabra GO 660 wyposażony jest w adapter Jabra LINK™ 320 USB Bluetooth, który jest urządzeniem plug-and-play bez żadnych wymagań co do sterowników. Pracuje w Windows XP/Windows Vista/ Windows 7 oraz z wiodącymi softphonami takimi jak: Skype, Cisco Communicator oraz Microsoft Office Communicator 2007/Lync.

Urządzenie jest wyposażone w ładowarkę samochodową.

Jabra GO 660 w wersji konsumenckiej nosi nazwę Extreme dla PC.

Źródło: Jabra

Wojtek Konopa, wyświetlono 4534 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum