Blog BazaTelefonów.pl
 

Stwórz własne bity za pomocą aplikacji ElectroBeats by David Guetta

Aplikacje 2010-11-30 10:19

Najbardziej rozchwytywany DJ świata, David Guetta zdecydował się na przedstawienie aplikacji ElectroBeats dla iPad oraz iPhone. Dzięki niej już dzisiaj użytkownicy mają możliwość tworzenia własnych bitów na ulubionych urządzeniach z logiem Apple.

Dostęp do imponującej biblioteki z dźwiękami pozwoli na stworzenie “świetnej jakości bitów”. W odnośniku znajdziecie utwór, który został stworzony tylko z wykorzystaniem ElectroBeats.

David Guetta współpracował ostatnio z gwiazdami muzyki takimi jak m.in: Rihanna, Madonna, Kule Minoque. Część dźwięków, w tym ten z utworu powstałego we współpracy z Rihanną- “Who’s That Chick” pojawiła się również jako zawartość ekskluzywna w aplikacji.

Jak na aplikację mobilną funkcje ElectroBeats są bardzo zaawansowane. Jeśli macie ochotę sprawdzić swoje siły w tworzeniu bitów możecie pobrać ją z App Store dla iPhone oraz iPad. Cena aplikacji to $9.99/€7.99.

David Guetta wpadł na bardzo oryginalny pomysł pozwalający na rozwinięcie pasji młodych DJ’ów, przy okazji utożsamiając się z samym artystą. Wykorzystał on w tym przypadku urządzenia mobilne takie jak Apple iPad oraz iPhone.

Źródło: Mobilemarketing.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4002 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum