Blog BazaTelefonów.pl
 

Rośnie liczba fanów FreeM i poszerza się oferta usług sieci

Operatorzy 2010-11-30 13:15

Firma Inmobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM poinformowała, że po tygodniu od rozpoczęcia testów sieci FreeM prawie 13.000 użytkowników Facebooka z całej Polski zostało fanami jej profilu, a ich liczba rożnie każdego dnia.

Przynależność do grona fanów jest pierwszym krokiem na drodze do uzyskania darmowej karty FreeM umożliwiającej bezpłatne korzystanie z popularnych serwisów społecznościowych, komunikatorów i wybranych portali internetowych w zamian za emisję pełnoekranowych reklam na wyświetlaczach telefonów. Niezależnie od oferowanych obecnie darmowych serwisów internetowych, takich jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, Filweb.pl, Nokaut.pl, Eurosport.pl operator udostępnił kolejny darmowy serwis internetowy Sciaga.pl, kierowany do młodych ludzi i prowadzi testy szeregu nowych portali, które zostaną udostępnione użytkownikom w najbliższym czasie na podobnych zasadach.

„Nasza pionierska w skali światowej oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników, jak też została zauważona przez innych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i na świecie.” – powiedział Jakub Ratajczak, wiceprezes zarządu Inmobile.  „Cieszymy się, że rewolucja rozpoczęła się i widzimy już pierwsze zmiany ofert dostępu do mobilnych serwisów u innych operatorów, co działa zawsze na korzyść użytkowników”.

„Staramy się, aby nasi użytkownicy otrzymywali możliwie najlepszą ofertę usług komunikacji spełecznościowej. Mogą oni bezpłatnie korzystać z komunikatorów FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk. W odpowiedzi na decyzję Nimbuzza o zablokowaniu komunikacji z Gadu-Gadu zapewniliśmy użytkownikom, którzy używali mobilnej wersji aplikacji Gadu-Gadu, darmowy transfer danych dla tego serwisu (opłaty pobierane za używanie samej aplikacji regulowane są przez Gadu-Gadu - właściciela komunikatora). Prowadzimy też intensywne testy nowych multikomunikatorów, które umożliwią pełny, darmowy dostęp do jak najszerszej oferty czatów.” – powiedział Tomasz Właszczuk, prezes Inmobile.

O FreeM
Abonenci FreeM mogą bezpłatnie korzystać z serwisów takich, jak Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, komunikatorów GaduGadu, FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk (za pośrednictwem platformy i aplikacji Nimbuzz) oraz innych wybranych portali internetowych w wersjach mobilnych. Darmowe korzystanie z Internetu nie jest warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta. Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskuje możliwość darmowego korzystania z wybranych serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 0,5 MB, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka. Komunikacja tekstowa przez komunikatory nie jest limitowana. Usługa jest dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych. Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne, SMS-y oraz przeglądanie innych stron internetowych niż wymienione wcześniej, podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą 28 groszy za minutę rozmowy oraz 14 groszy za SMS.  Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Źródło:FreeM

Wojtek Konopa, wyświetlono 3828 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum