Blog BazaTelefonów.pl
 

Gwiazdkowy przewodnik prezentowy Mio

Gadżety, GPS 2010-12-09 16:08

iPhone, który stanie się nawigacją, centrum multimedialne do samochodu albo rok, który trwa… 24 miesiące. Mio prezentuje autorski gwiazdkowy przewodnik prezentowy.

Nowoczesna nawigacja i dwa lata bezpłatnej aktualizacji map
Mio Moov S600 to eleganckie urządzenie do nawigacji, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji (m.in. Asystenta pasa ruchu, funkcję Eksploruj i możliwość korzystania z bogatej bazy punktów POI). W świątecznej promocji Mio Moov S600 jest dostępne w pakiecie z bezpłatną aktualizacją map 44 krajów europejskich (w tym Polski) przez dwa lata. Dzięki promocji można zaoszczędzić około 235 zł, czyli niemal 40 proc. wartości urządzenia! Sugerowana cena detaliczna Mio Moov S600 wynosi około 640 zł.

Idealny dla gadżeciarzy: zestaw samochodowy Mio
Spodoba się wszystkim, którzy nie rozstają się ze swoim iPhonem czy iPodem. Dzięki nowemu zestawowi samochodowemu Mio z wbudowanym czułym odbiornikiem wzmacniającym sygnał GPS, można szybko zamienić ulubionego iPhone’a czy iPoda w urządzenie do nawigacji.

Zestaw Mio ma formę uchwytu, który mocujemy na przedniej szybie samochodu albo na desce rozdzielczej. Można go podłączyć do samochodowego systemu audio, co umożliwia odsłuchiwanie instrukcji dotyczących pokonywanej trasy, przeprowadzanie rozmów telefonicznych i słuchanie muzyki z iPoda i iPhone’a. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 399 zł.

Nawigacja i centrum multimediów w jednym
Mio Moov S760 jest największym dostępnym urządzeniem do nawigacji GPS. Dzięki niemu na 7-calowym ekranie możemy nie tylko obserwować trasę, którą się przemieszczamy, ale także oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać świeżo zrobione zdjęcia z wakacji.

Mio Moov S760 to propozycja ekskluzywna – dla tych, którzy cenią wielofunkcyjność i lubią kompaktowe rozwiązania. Cena urządzenia wynosi około 1 100 zł.

Nawigacja dla rodzica i kino dla dziecka
To rozwiązanie dla tych, którzy podczas podróży często walczą z nudą swoich pociech. W e-shopie Mio jest dostępny specjalny uchwyt mocowany na oparciu fotela samochodowego. Nowy gadżet Mio pozwala na wygodne korzystanie z dodatkowych funkcji nawigacji, takich jak możliwość oglądania zdjęć i filmów. Wystarczy wgrać je do urządzenia i zamontować sprzęt w uchwycie. Cena uchwytu wynosi około 100 zł.

W świątecznym Prezentowniku Mio znajdziemy jeszcze wiele innych propozycji urządzeń, które świetnie sprawdzą się w roli upominków. Więcej informacji o najnowszych nawigacjach Mio można znaleźć na stronie internetowej www.mio.com/pl.

Źródło: Mio

Wojtek Konopa, wyświetlono 4113 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum