Blog BazaTelefonów.pl
 

Radio ZET dostępne na urządzeniach Apple

Aplikacje 2010-12-13 10:44

Użytkownicy coraz bardziej popularnych iPhone’ów, iPodów Touch i iPadów mogą już korzystać z nowej wersji aplikacji Radia ZET dostępnej za darmo na platformie App Store. Dotychczasowe funkcjonalności zostały rozbudowane i unowocześnione.

 

Obecnie aplikacja to już nie tylko prosty kanał do słuchanie radia, ale prawdziwe wielofunkcyjne narzędzie. Jego użytkownicy uzyskali dostęp do ponad 20 internetowych kanałów muzycznych.

Dla tych, którzy chcą być zawsze „na bieżąco” zakładka News oferuje najnowsze wiadomości Radia ZET z kraju i ze świata. Z kolei w zakładce Podcasty można wysłuchać archiwalnych programów „Gość Radia ZET”, czy „7 dzień tygodnia”.

Nowa aplikacja Radia ZET jest w pełni zintegrowana z Facebookiem i Blipem. Za pomocą jednego kliknięcia można podzielić się ze znajomymi ciekawą wiadomością lub ulubioną piosenką. Pozwala również na słuchanie radia online i szybki kontakt z redakcją za pomocą emaila lub smsa. Aplikacja może z powodzeniem zastąpić budzik w telefonie. O ustalonej porze włączy się Radio ZET lub ustawiony kanał muzyczny np. ZET Rock, ZET Dance, czy ZET Kids. Aplikacja potrafi działać w tle i wyświetla nazwy wykonawców oraz tytuły piosenek, które właśnie są na antenie Radia ZET.

Od początku istnienia, tj. od czerwca 2009 roku, aplikacja Radia ZET należy do czołówki najpopularniejszych polskich aplikacji dostępnych na App Storze.

Źródło: Radio ZET

Wojtek Konopa, wyświetlono 4576 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum