Blog BazaTelefonów.pl
 

NaviExpert wprowadza nową wersję nawigacji

GPS, Telefony 2010-12-15 14:22

NaviExpert wprowadził nową wersję nawigacji osobistej GPS do telefonów komórkowych NaviExpert 6.1. Od teraz użytkownicy aplikacji, dzięki opcji wytyczenia najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu (trasa ECO), będą mogli zredukować nawet o 10% swoje miesięczne wydatki na paliwo. Dodatkowo, w nowej wersji NaviExpert, zmodyfikowana została wyszukiwarka kontekstowa i dodany został nowy, humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

„NaviExpert 6.1 jest odpowiedzią na rosnące wymagania posiadaczy telefonów komórkowych oczekujących od swojej nawigacji maksymalnej funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja aplikacji nawigacyjnej idealnie dopasuje się do potrzeb i trendów rynkowych. W najbliższej przyszłości planujemy dalszy rozwój naszej usługi o kolejne nowatorskie rozwiązania pomagające w nawigowaniu w samochodzie i poza nim” - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Nawet do 10% mniej na paliwo z NaviExpert
NaviExpert - jako pierwszy w Polsce - wykorzystuje dane o natężeniu w ruchu drogowym z autorskiej technologii Community Traffic i układa trasę optymalizując zużycie paliwa. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu Community Traffic na alternatywnych odcinkach. Dzięki temu NaviExpert ustala zużycie paliwa i dobiera najbardziej ekonomiczną trasę jaką powinien poruszać się kierowca. Funkcja trasy ECO pozwala zaoszczędzić użytkownikom nawet do 10% miesięcznych wydatków na paliwo.

Jeszcze wygodniejsze korzystanie z NaviExpert
Użytkownicy NaviExpert 6.1 w momencie wyszukiwania kontekstowego punktów POI uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, co przyśpieszy odnajdywanie interesujących ich punktów użyteczności publicznej. Ponadto po wysłaniu SMS-a będą mogli wybrać humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

NaviPlan Europa + Polska tańszy o 15%
NaviPlan Europa obejmuje Polskę i 36 państw europejskich ze szczegółowymi mapami krajów popularnych ze względu na stoki narciarskie, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób często wyjeżdżających za granicę. Z myślą o nich NaviExpert obniżył ceny swojego 24-miesięcznego abonamentu do kwoty 169 zł, a miesięcznego do 29 zł.

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 3746 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum