Blog BazaTelefonów.pl
 

BBC wydaje dwie nowe aplikacje Top Gear- Where’s Stig oraz Stunt School

Aplikacje 2010-12-22 11:56

Jeden z prowadzących Top Gear doczekał się w listopadzie tego roku własnej gry stworzonej z myślą o telefonie iPhone. Tym razem brytyjska telewizja BBC wydała dwie dedykowane aplikacje dla jednego z najbardziej popularnych magazynów motoryzacyjnych na świecie.

Top Gear jest dostępny w coraz większej ilości krajów, na coraz większej ilości kontynentów oraz na urządzeniach mobilnych.

Dwie nowe aplikacje Top Gear dostępne są dla telefonu iPhone, tabletu iPad oraz odtwarzacza muzycznego iPod Touch.

Top Gear Stunt School jest grą pozwalająca na rywalizowanie oraz pobicie rekordu samego Stiga (anonimowy kierowca z programu Top Gear) na torze testowym Top Gear. Użytkownik otrzymuje możliwość modyfikacji samochodu dzięki ponad 2 miliardom dostępnych kombinacji dodatków.

Druga z aplikacji, Top Gear: Where’s Stig nawiązuje do słynnego serialu animowanego, książek z serii Gdzie jest Wally?. W tym przypadku zadaniem użytkownika jest znalezienie anonimowego bohatera programu, Stiga w jednej z lokalizacji.

Top Gear Stunt School dostępny jest w App Store w cenie £2.39, druga z aplikacji  Top Gear: Where’s Stig odpowiednio za £1.79.

Źródło: Mobilemarketing.pl, iTunes

Wojtek Konopa, wyświetlono 6443 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum