Blog BazaTelefonów.pl
 

Apteki Allegro

Inne, Internet 2010-12-28 16:25

Platforma handlowa Allegro rozpoczyna rok 2011 rozszerzeniem oferty przedmiotów dostępnych na jej stronach. Już w styczniu w serwisie swoją ofertę będą mogły umieszczać apteki. Jednakże Allegro dopuszcza sprzedaż jedynie leków bez recepty, czyli tzw. Leki OTC.

Leki bez recepty można w tej chwili kupić nie tylko w aptekach, ale w kioskach, sklepach czy stacjach benzynowych – tłumaczy Patryk Tryzubiak, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Grupy Allegro. – Uznaliśmy, że Internet jest kolejnym oczywistym kanałem dystrybucji tych leków. A dla właścicieli aptek to możliwość dywersyfikacji swojej oferty oraz dotarcia do kilku milionów potencjalnych Kupujących.

Już 4 stycznia Serwis umożliwi właścicielom aptek zarejestrowanie konta. Możliwość sprzedaży leków za pośrednictwem Allegro będą miały jedynie apteki funkcjonujące dotychczas w tradycyjnym handlu. Każdy rejestrujący konto apteki będzie zobowiązany do przedstawienia pozwolenia na prowadzenie apteki wydanego przez odpowiednią instytucję. Kolejny warunkiem sprzedaży leków jest posiadanie konta Firma w naszym serwisie.

‑ Zależy nam na wysokim poziomie bezpieczeństwa w naszym serwisie – dodaje Tryzubiak. – Kategoria Apteki będzie monitorowana przez nasz zespół. Funkcjonowanie i sprzedaż w niej będzie możliwe dopiero po przedstawieniu odpowiednich dokumentów.

Już 11 stycznia w serwisie pojawi się nowa podkategoria – Leki bez recepty. Znaleźć będzie ją można w kategorii Zdrowie i Uroda.

‑ Ta forma sprzedaży będzie bezpieczna – dodaje Tryzubiak. – Dzięki weryfikacji, Kupujący będzie miał pewność iż jego kontrahentem jest prawdziwa apteka, działająca na podstawie zezwolenia wydanego przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Więcej informacji na temat Leków bez recepty w Allegro:

Apteki Allegro

Źródło: Allegro - Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3596 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum