Blog BazaTelefonów.pl
 

Produkty iFrogz już w Polsce

Gadżety 2010-12-30 15:36

VEDIA S.A. została wyłącznym dystrybutorem amerykańskiej firmy iFrogz na rynku polskim. Firma ta jest producentem słuchawek dla młodzieży oraz etui na produkty firm Apple i BlackBerry. Wysoka jakość wyrobów i atrakcyjne projekty wyróżniają te produkty na tle konkurencji.

Firma iFrogz oferuje etui do produktów Apple: iPad, iPod w wersjach Touch, Nano i Classic, iPhone 3GS oraz iPhone 4. Etui wykonane są z nowoczesnych materiałów oraz posiadają atrakcyjne projekty graficzne i ciekawą gamę kolorystyczną. Wytrzymałe tworzywa dają pewność, że urządzenie się nie uszkodzi przy upadku, a miękkie wykończenie wewnątrz chroni przed zarysowaniem urządzenia. Jednoczęściowe modele etui nakładane są na tylną część obudowy, a modele dwuczęściowe posiadają nowatorski sposób zamykania przy pomocy płaskiego zatrzasku i obejmują urządzenie także z przodu.

W ofercie firmy iFrogz znajdują się także słuchawki serii EarPollution. Obejmuje ona produkty douszne, urządzenia z mikrofonem dla graczy oraz urządzenia didżejskie. Słuchawki posiadają dobrze dopasowane nauszniki i wkładki silikonowe chroniące przed hałasem z zewnątrz. Izolacja ta pozwala na idealne przyleganie słuchawek do uszu i pozwala na cichsze słuchanie muzyki. Słuchawki posiadają standardową wtyczkę 3,5 mm zgodną z przenośnymi odtwarzaczami audio i wideo. Estetyczne opakowanie pozwala wyróżniać się spośród innych słuchawek dostępnych na rynku.

Każdy użytkownik może wybrać dla siebie odpowiednie słuchawki i etui. Firma obecnie pracuje nad zaadaptowaniem w Europie usługi dostępnej w Stanach Zjednoczonych polegającej nad doborem etui z dostępnych opcji kolorystycznych w przeglądarce internetowej i zakupy bez wychodzenia z domu. W przyszłości możliwe będzie samodzielne projektowanie etui przy pomocy aplikacji internetowej.

Etui dostępne są od grudnia w sprzedaży detalicznej w sieci Euro. Od stycznia 2011 w ofercie znajdą się także słuchawki EarPollution.

Produkty iFrogz:

Źródło: Vedia.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4122 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum