Blog BazaTelefonów.pl
 

8-calowy tablet i 4-calowy smartfon z Androidem od Vizio

Gadżety, Telefony 2011-01-03 12:19

Producent znany do tej pory z produkcji monitorów i telewizorów, zabiera się za mobilny rynek. Vizio przygotowuje bowiem zarówno nowego smartfona, jak i nowy tablet.

Vizio przygotowuje premierę swoich nowych urządzeń, którymi ma zamiar namieszać nieco na mobilnym rynku. Via Phone to smartfon z wyświetlaczem o przekątnej 4 cali, 5-megapikselowym aparatem cyfrowym oraz przednią kamerą do wideorozmów. I to na razie wszystkie informacje, jakie możemy wam przekazać o nowym telefonie.

O tablecie Via Tablet jest ich nieco więcej - posiadać będzie on 8-calowy ekran dotykowy o "wysokiej rozdzielczości", łączność WiFi oraz wbudowane głośniki. Nie jest planowana wersja z łącznością 3G, zatem z Internetu korzystać będzie można wyłącznie poprzez WiFi.

Obydwa urządzenia opierać się będą na systemie operacyjnym Android, jednak nie wiadomo na razie na której jego wersji. Znając dotychczasową politykę cenową firmy Vizio, możemy się spodziewać przystępnych cen.

Źródło: Chip.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4515 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • (78.85.174.xxx) @ 2017-03-03 14:50:

    Ziskani uveru je snadne a rychle. Vyplnte prihlasku online a penize mate jeste dnes! Vezmete si penize zde: http://maycat.xyz/

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum