Blog BazaTelefonów.pl
 

Przyloty i odloty w 160 znakach

Inne 2011-01-03 13:19

Odwołany lot, wolne miejsce do parkowania, najlepsza kawa – praktyczne informacje dla podróżnych najszybciej przez Blip. Lotnisko Chopina w Warszawie rozpoczęło komunikację z pasażerami przez swój oficjalny profil w najpopularniejszym polskim profilu mikroblogowym.

Pod adresem http://lotniskochopina.blip.pl Lotnisko Chopina na bieżąco informuje m.in. o odwołanych i opóźnionych lotach z/do Warszawy, wyjaśnia w jaki sposób odśnieża się pas startowy, gdzie znaleźć parking, albo gdzie na lotnisku można się napić dobrej kawy. Użytkownicy serwisu mogą także zadawać pytania i na bieżąco dyskutować z rzecznikiem prasowym portu lotniczego na wszystkie interesujące ich tematy.

- Takie serwisy jak Blip są prawdziwą rewolucją w formie komunikowania się ludzi. To najszybsze medium, z którym żadne radio czy telewizja nie może się równać. A w przypadku wydarzeń na lotnisku, z którego korzysta kilkadziesiąt tysięcy ludzi dziennie – szybkość i wiarygodność podawanych informacji ma pierwszorzędne znaczenie. Dlatego jesteśmy na Blipie – mówi Radosław Żuk, dyrektor Biura Public Relations Lotniska Chopina w Warszawie.

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce. W 2010 r. z jego usług skorzystało blisko 8,7 miliona pasażerów, co stanowi blisko połowę całkowitego ruchu pasażerskiego w Polsce. W ciągu doby przez terminal lotniska przewija się ponad 30 tys. osób.

Blip.pl - http://www.blip.pl - to blog, komunikator i chat w jednym, najpopularniejszy polski serwis mikroblogowy – pozwala w krótkiej, zwięzłej formie dzielić  się z innymi swoim życiem i myślami. Umożliwia wysyłanie  wiadomości o długości do 160 znaków. Blipować można za pomocą przeglądarki www, komunikatora (np. Gadu-Gadu) lub za pośrednictwem SMS. Blipowicze piszą o tym, czym zajmują się w danej chwili,  wysyłają zdjęcia, zostawiają wiadomości głosowe. Konto na Blipie posiada wiele gwiazd, mediów, organizacji kulturalnych i publicznych m.in:

Prezydent Lech Wałęsa: http://lechwalesa.blip.pl
Miasto Kraków: http://krakow.blip.pl
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: http://wosp.blip.pl
Telewizja TVN24: http://tvn24.blip.pl 
Zakład Ubezpieczeń Społecznych: http://zus.blip.pl 
i wiele innych.

Źródło: GG Network

Wojtek Konopa, wyświetlono 3680 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum