Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe telefony voip Yealink T3xG

Inne 2011-01-03 15:12

Firma VoIPoint, dystrybutor urządzeń voip, zapowiedziała wprowadzenie na rynek polski nowej serii telefonów IP marki Yealink. Nowoczesne telefony Yealink T3xG będą wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet i przeznaczone dla klientów biznesowych o zróżnicowanych potrzebach komunikacyjnych. Będą dostępne na początku marca 2011 r.

 

Nowe telefony IP będą bazować na znanej już w biznesie serii Yealink T2x. Linia telefonów T3xG dziedziczy zaawansowane funkcje i kompatybilność serii T2x, co oznacza że firmy mogą bez konieczności wymiany istniejącej infrastruktury dodać do swojej sieci teleinformatycznej nowe telefony T3xG.


Biznesowe telefony z serii T3xG zostaną wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet, które zapewniają pełną transmisję danych, eliminując zjawisko tzw. „wąskiego gardła” nowoczesnych sieci komputerowych. Dzięki zastosowaniu chipsetu TI Aries i silnika głosu TI telefony Yealink zapewnią doskonałą jakość dźwięku HD. Kolejną innowacją jest wprowadzenie wysokiej rozdzielczości ekranów TFT-LCD, które potrafią wyświetlić ponad 260 tysięcy kolorów. Telefony będą posiadać także intuicyjny interfejs użytkownika, który zapewnia łatwy dostęp do wykazu połączeń, książki telefonicznej oraz informacji o rozmówcy. Kolorowe zdjęcie rozmówcy, które może być wyświetlane na dużym wyświetlaczu w pełnej gamie kolorów, podnosi komfort korzystania i atrakcyjność urządzenia. 

„Zaawansowana seria telefonów T3xG to nowoczesne urządzenia, które są dowodem na innowacyjne podejście firmy Yealink oraz są zapowiedzią przyszłego rozwoju telekomunikacji w firmach” - mówi Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint (www.voipoint.pl), która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów Yealink (www.yealink-polska.pl) w Polsce.

Dostępność, ceny
Seria telefonów Yealink T3xG będzie dostępna w marcu 2011 roku. Ceny urządzeń nie są na razie znane. Autoryzowanym dystrybutorem telefonów marki Yealink jest w Polsce firma VoIPoint (www.voipoint.pl). Więcej informacji uzyskać można na stronach: www.yealink-polska.pl i  http://www.voipoint.pl.

Źródło: VoIPoint

Wojtek Konopa, wyświetlono 3924 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum