Blog BazaTelefonów.pl
 

CES 2011 - Nawigacje Garmin dla każdego

GPS 2011-01-07 11:52

Podczas targów CES 2011 Garmin zaprezentuje najbardziej zróżnicowane w dotychczasowej historii bfirmy linie produktów. Prezentowane urządzenia zostały zaprojektowane, aby podkreślić, że GPS może znaleźć zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia.

Podczas Targów CES Garmin zaprezentuje rozwiązania dedykowane niemal dla każdego sektora rynku:

  • Samochody osobowe i ciężarowe: seria nüvi 2400 dla aut osobowych oraz seria dēzl przeznaczona dla samochodów ciężarowych, wyposażone zostały w duży, 5-calowy ekran i zaawansowane rozwiązania nawigacyjne oraz funkcje dedykowane konkretnym użytkownikom.
  • Śledzenie: GTU 10 to nowatorski, niezawodny i prosty system do śledzenia praktycznie dowolnych obiektów. Małe rozmiary i niewielka waga urządzenia pozwalają na monitorowanie lokalizacji np. pojazdów, zwierząt czy osób.
  • Outdoor – Opencaching.com to doskonały, a przy tym nie wymagający opłat serwis geocachingowy, który oferuje unikalne rozwiązania i funkcje przydatne entuzjastom geocachingu na całym świecie.
  • Telefonia mobilna: szereg aplikacji przeznaczonych dla najpopularniejszych platform smartfonowych – Android i iOS. Programy te umożliwiają nawigację, odczytywanie informacji o pogodzie, śledzenie, diagnostykę samochodową
    oraz skorzystanie z wielu innych, dodatkowych funkcji.
  • Fitness/Sport: Approach S1 to pierwsze tak zaawansowane narzędzie GPS dla osób zajmujących się golfem zarówno zawodowo jak i amatorsko. Pozwala na korzystanie z bazy danych zawierającej informacje o 14 tys. pól golfowych. Pomaga w nawigacji i wyświetla szczegółowe dane odnośnie naszego położenia na danym polu.
  • Wędkarstwo/Rybołówstwo: seria wykrywaczy ryb echo wyposażona została w sonar o wysokiej mocy, który pozwala na śledzenie ławic ryb oraz odległości od dna danego akwenu.
  • Lotnictwo: G5000 – zintegrowany z kokpitem system nawigacyjny, wyposażony w duży, dotykowy ekran, przeznaczony jest dla załóg samolotów turbośmigłowych. Pozwala na łatwą i bezpieczną nawigację.
  • Systemy samochodowe OEM: seria uConnect Touch instalowana fabrycznie w samochodach marki Chrysler, Dodge i Jeep pozwala na korzystanie z nawigacji Garmin nüvi.

Od momentu powstania w 1989 roku, Garmin dostarczył użytkownikom 72 miliony urządzeń GPS, znacznie wyprzedzając pod tym względem inne, konkurencyjne firmy. Szeroki asortyment oraz innowacyjne i sprawdzone rozwiązania sprawiły, że Garmin jest od wielu lat niekwestionowanym liderem w każdym z najważniejszych sektorów rynku urządzeń GPS, poczynając od motoryzacji, poprzez lotnictwo i żeglugę, a na rozwiązaniach fitness i outdoor kończąc.

Źródło: Garmin

Wojtek Konopa, wyświetlono 3693 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum