Blog BazaTelefonów.pl
 

Aportuj.pl: GPS dla psa

Aplikacje, GPS 2011-01-10 12:51

W Polsce dostępny jest już najnowocześniejszy system GPS lokalizujący psy – Aportuj.pl. Usługa polecana jest przez największych specjalistów branży zoologicznej, treserów oraz posiadaczy psów myśliwskich.

Aportuj.pl pozwala na bardzo skuteczne zlokalizowanie psa i otrzymanie dokładnych współrzędnych jego położenia. Usługa Aportuj.pl wykorzystuje urządzenia wyposażone w rozwiązania najnowszej generacji, umożliwiające korzystanie z sygnałów GPS. Dzięki temu bez problemu można uzyskać informację o dokładnej pozycji pupila, nawet w bardzo zagęszczonym urbanistycznie terenie.

Co oferuje Aportuj.pl?

  • Lokalizację pupila przez internet lub aplikację mobilną dedykowaną  telefonom komórkowym.
  • Otrzymywanie sygnałów i informacji alarmowych na e-mail lub przez specjalny panel systemowy.
  • Lokalizację na nowoczesnych mapach cyfrowych.

Jak działa system Aportuj.pl?
Pies zostaje wyposażony w specjalne urządzenie (wielkości pudełka zapałek) umieszczane na obroży w wodoszczelnym etui. Jest ono na tyle małe i lekkie (waży 90g), że nie jest uciążliwe dla zwierzęcia.. Za jego pomocą uzyskujemy informacje o dokładnym położeniu pupila, która jest następnie przetwarzana na serwerach i ukazuje się w aplikacji internetowej oraz mobilnej. Usługa Aportuj.pl umożliwia namierzenie z dokładnością do 2-3 metrów.


Dzięki prostej obsłudze system lokalizujący Aportuj.pl może być używany przez osoby, które wcześniej nie miały styczności z tego typu urządzeniami.

Aportuj.pl – na spacer i na polowanie

W przeciwieństwie do zwykłych lokalizatorów dźwiękowych, Aportuj.pl umożliwia pracę na nieograniczonym terenie. Aportuj.pl to idealny sposób na lokalizację psa w lasach, na bagnach czy innych trudno dostępnych miejscach – wszędzie tam, gdzie korzysta z niekontrolowanej swobody.

- Wprowadzenie produktu Aportuj.pl było ważnym etapem w rozwoju naszej firmy. Aportuj.pl to urządzenie wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, proste w obsłudze a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Aportuj.pl stanowi odpowiedź na często zadawane pytania: jak poradzić sobie z uciekającym zwierzęciem? Co zrobić, aby upilnować psa i nie martwić się, gdy nagle zniknie nam z oczu? – mówi Artur Wróbel z firmy Monitech, która jest producentem systemu.

Czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby pies uciekł naprawdę daleko. Dzięki Aportuj.pl jesteśmy w stanie bardzo szybko zlokalizować pupila w każdym miejscu na świecie.

Źródło: Aportuj.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4526 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum