Blog BazaTelefonów.pl
 

Wirtualna Polska w iPhonach i iPodach touch

Aplikacje 2011-01-11 16:37

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na telefony iPhone i odtwarzacze iPod touch. „Info WP.PL” zapewnia posiadaczom tych urządzeń stały, bezpłatny dostęp do kluczowych serwisów portalu: wiadomości, sportu, danych finansowych, prognozy pogody i galerii.

Aplikację podzielono na trzy części: wiadomości z Polski i ze świata, sport (najważniejsze informacje z dodatkowym podziałem na Ekstraklasę i Formułę 1, m.in. newsy, galerie zdjęć, tabele, terminarze, wyniki) oraz finanse – najważniejsze wiadomości, komentarze dzienne, notowania giełdowe, kursy walut. Za pomocą aplikacji można także sprawdzić prognozę pogody dla kilkudziesięciu największych miast w Polsce.

Wirtualna Polska od zawsze wychodzi naprzeciw zmieniającym się trendom i rosnącym wymaganiom użytkowników. Stworzenie aplikacji na iPhone’y i iPody jest kontynuacją działań portalu w zakresie serwisów i aplikacji mobilnych – mówi Paweł Janecki z WP, Kierownik Zespołu Portal dla Komórek. – Od października posiadacze iPadów mogą korzystać z pierwszej polskiej portalowej aplikacji na tablety – WP.PL Info. Od grudnia jest dostępna podobna aplikacja na system Android. Teraz poszerzamy ofertę również dla posiadaczy smarfonów i odtwarzaczy multimedialnych marki Apple.

Info WP.PL na iPhony i iPody można bezpłatnie ściągać ze sklepu Apple, App Store. Aplikacja już teraz cieszy się dużą popularnością – dziennie pobierana jest blisko 1200 razy. Również w sklepie App Store dostępna jest aplikacja Wirtualnej Polski na iPada.

 


 

 

 

Źródło: Wirtualna Polska

Wojtek Konopa, wyświetlono 4295 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum