Blog BazaTelefonów.pl
 

Promocja doładowań telefonów w PKO Banku Polskim

Inne 2011-01-19 13:38

Klienci bankowości elektronicznej iPKO oraz Inteligo mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji w sieci Play.  Zasilając swoje konta telefoniczne, zyskują 10 proc. doładowania. Klienci Inteligo mogą dodatkowo wygrać smartfony biorąc udział w konkursie „Graj w Play i wygrywaj z Inteligo”.

Klienci zasilający telefony Play za pomocą serwisu iPKO lub Inteligo do 13 lutego 2011 roku mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji. Za każde zasilenie kwotą minimum 30 zł, otrzymają dodatkowe 10 proc. doładowania do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Ponadto klienci Inteligo mogą wziąć udział w konkursie „Graj w Play i wygrywaj z Inteligo” nagradzającym osobę, która zasili swoje konto telefoniczne na kartę w Play najwyższą łączną kwotą w czasie trwania jednej edycji promocji (część bonusowa doładowań nie jest doliczana). Wszystkie doładowania konkursowe muszą zostać wykonane z konta Inteligo, minimalna wysokość zasilenia to 30 zł. Nagrodami w każdej edycji konkursu są: smartfon Samsung Galaxy S i9000 za zajęcie pierwszego miejsca oraz zestawy „Play Online na kartę”, czyli modem Huawei E1750C wraz ze starterem 1GB, za zajęcie miejsc od 2 do 13. Ostatnia edycja konkursu zakończy się 20 kwietnia br. Nagrodzone mogą zostać tylko osoby, które wyraziły zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych. Aktualizacji takiej zgody można dokonać w dowolnym momencie u Konsultantów Inteligo (800 121 121).

Klienci Inteligo mogą wygodnie zasilić swoje konta komórkowe  poprzez:

  • serwis www.inteligo.pl,
  • serwis mobilny w telefonach komórkowych – czyli lekką wersję serwisu transakcyjnego Inteligo
  • SMS

Natomiast klienci PKO Banku Polskiego korzystający z bankowości elektronicznej mogą dokonać zasilenia telefonu poprzez internetowy kanał dostępu do rachunku -  iPKO - oraz bankomaty PKO Banku Polskiego.

Akcję „Graj w Play i wygrywaj z Inteligo” organizuje IFS S.A, a promocję „10% doładowania więcej za doładowanie Play w Inteligo” i „10% doładowania więcej za doładowanie Play w iPKO”- IFS S.A. we współpracy z Operatorem.

Źródło: Pkobp.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4094 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum