Blog BazaTelefonów.pl
 

Mobilinga wydaje aplikacje do nauki języka angielskiego na iPhone w Polsce

Aplikacje 2011-01-20 13:02

Firma Mobilinga oznajmia, że aplikacja START-Angielski teraz też jest osiągalna na polskim rynku. START-Angielski zawiera 500 sumiennie wybranych słówek oraz 500 zdań przykładowych. Pomaga początkującym porozumieć się w języku angielskim w codziennych sytuacjach. Aplikacja jest zrobiona przez polskich i angielskich językoznawców i dostępna za 1,59 € w iTunes Store.

START-Angielski na rynek polski jest najnowszy produkt serii START firmy Mobilinga. START-Angielski jest szczególnie przydatny dla początkujących i zawiera 500 zdań i wyrazy do codziennego użytku.

Aplikacja ma następujce zalety:

  • Wirtualny system kartotek bazujący na system Leitnera
  • Wszystkie słowa i zdania są udźwiękowione, aby ćwiczyć wymowę
  • Synchronizacja przez wielokrotnie nagradzony syntezator mowy Linguatec
  • Funkcja szukania
  • Nauka wszystkich słów i zdań w oba kierunki : Zarówno Polsko-Angielski jak i Angielsko-Polski


W aplikacji START-Angielski ukarzą się kolejne kategorie:

  • Rozmawiać *Rodzina *Jedzenie i picie *Umówić termin *Przyroda

Matthias Kose, zarządzający przedsiębiorstwem: ”Ten, kto się uczy Angielskiego, zyskuje możliwość kontaktu z ponad miliardem ludzi na całym świecie. Czy ze społecznych, czy urzędowych powodów, pojawia się dużo nowych możliwośći. Udało nam się aktualnie zatrudnić osobe do naszego Teamu, którego mową ojczysta jest język polski. Jesteśmy częścią tego ciekawego i dynamicznego rynku. START-Angielski jest najnowsza z jakościowych aplikacji na naukę jezyków, które będziemy proponować naszym polskim klientom w następnych miesiącach.


Dla prestiżowych Bloggerów i dziennikarzy mamy przygotowane testy aplikacji i kody-promocyjne. W razie zainteresowania naszą oferta prosimy o kontakt na podany adres e-mail. Proszę podać tytuł Państwa czasopisma, gazety albo strony internetowej i ilość potrzebnych kodów.

Źródło: Mobilinga

Wojtek Konopa, wyświetlono 4495 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum