Blog BazaTelefonów.pl
 

Research In Motion zaprasza do Akademii BlackBerry

Inne 2011-01-21 11:43

W imieniu firmy Research In Motion™, producenta rozwiązania BlackBerry® mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu projektu Akademia BlackBerry (BlackBerry Academic Program™). Akademia zostanie zainaugurowana przez Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz partnerów: CSS Corp., globalnego dostawcę rozwiązań IT i Polkomtel S. A., operatora sieci komórkowej Plus.

Celem programu jest przekazanie rzetelnej i aktualnej wiedzy na temat możliwości implementacji i zarządzania środowiskiem mobilnym we współczesnym przedsiębiorstwie. W czasie 60-godzinnego, bezpłatnego kursu, który odbędzie się w semestrze letnim, studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii BlackBerry (w tym integracji i administrowania rozwiązania BlackBerry® Enterprise Solution™ oraz rozwijania aplikacji mobilnych).

Korzyści płynące z uczestnictwa w programie to między innymi:

  • Dostęp do najnowszych smartfonów i oprogramowania BlackBerry
  • Zdobywanie praktycznych umiejętności w czasie korzystania z urządzeń wykorzystywanych przez współczesne przedsiębiorstwa
  • Poznanie technologii BlackBerry
  • Możliwość otrzymania certyfikatów przyznawanych w ramach BlackBerry® Certification Program
  • Zdobycie umiejętności cenionych przez przyszłych pracodawców

Konferencja inaugurująca program odbędzie się 25 stycznia 2011 roku o godzinie 12:00 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, przy ul. Joliot-Curie 15, w sali 119. Organizatorzy projektu przedstawią jego główne założenia i program kursu.

Więcej informacji:

http://us.blackberry.com/ataglance/academic/
http://www.ii.uni.wroc.pl/

Źródło: Research In Motion

Wojtek Konopa, wyświetlono 4485 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum