Blog BazaTelefonów.pl
 

Orange najlepiej dopasuje ofertę firmie

Operatorzy 2011-01-24 09:49

Orange przedstawia pierwszą na polskim rynku ofertę, która pozwala na indywidualny wybór abonamentu oraz liczby minut i usług dodatkowych w nim zawartych. W Ofercie Dopasowanej można ustalić cenę abonamentu z dokładnością do 1 zł. Ponadto operator oferuje nawet 3056 minut (ponad 50 godzin) na połączenia do wszystkich sieci miesięcznie.

Klienci mogą wybrać abonament, w którym do minut otrzymają Business Everywhere Mini w telefonie oraz bezpłatny dostęp do hotspotów Orange. Co miesiąc, niezależnie od wybranej wartości abonamentu, klienci otrzymają też 10 procent więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, niż wynika to z podstawowego abonamentu.

Oprócz tego, w zależności od potrzeb można dobrać wybrane usługi w ofercie promocyjnej: Internet w telefonie 100 MB za 5 zł (standardowo 8 zł), Internet w telefonie 250 MB za 10 zł (16 zł), Business Everywhere Mini 2 GB za 22 zł (32 zł), Nawigacja Orange przez 3 miesiące za 0 zł (20,48 zł). Ofertę Dopasowaną opracowano w oparciu o znane już Plany Optymalne, a wybierana przez klienta wartość abonamentu jest dostosowana do przedziału cenowego odpowiadającego jednemu z nich. Różnica polega na tym, że każda wydana na abonament złotówka przekłada się bezpośrednio na liczbę dostępnych minut. Szczegóły znajdziecie na www.orange.pl.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3615 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum