Blog BazaTelefonów.pl
 

Forbes.pl udostępnia za darmo mobilną wersję serwisu

Aplikacje 2011-01-24 10:16

Serwis forbes.pl z portfolio Ringier Axel Springer Polska dostępny jest za darmo dla użytkowników telefonów komórkowych. Wydawca oferuje mobilną wersję pod adresem m.forbes.pl.

Mobilny serwis proponuje najnowsze informacje biznesowe i gospodarcze, komentarze i opinie ekspertów dotyczące bieżących wydarzeń w biznesie, a także osadzone w realiach prognozy i analizy. Serwis wyróżniają ekskluzywne materiały poświęcone dobrom luksusowym, luksusowemu stylowi życia, podróżom, gadżetom i przygodom kulinarnym. Forbes.pl na komórki oferuje także merytoryczne wsparcie dla menedżerów średniego i wyższego szczebla w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej.

m.forbes.pl skierowany jest do użytkowników telefonów komórkowych z systemami operacyjnymi Windows Phone 7, Android od wersji 1.5, iOS oraz Symbian OS 9.4 i ich natywnymi przeglądarkami. Dostęp do mobilnego serwisu jest bezpłatny. Reklamodawcom m.forbes.pl oferuje reklamę display, a także możliwość sponsorowania wybranych sekcji serwisu.

Za projekt i wdrożenie mobilnej wersji odpowiedzialna była Aleksandra Brzozowska, Product Manager Projektów Specjalnych. Serwis m.forbes.pl redaguje zespół forbes.pl pod kierunkiem Pawła Zielewskiego.

Źródło: Axel Springer

Wojtek Konopa, wyświetlono 3920 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum