Blog BazaTelefonów.pl
 

Kolejne modele HTC w ofercie sieci Era

Operatorzy, Telefony 2011-01-24 12:32

PTC wprowadziła do swojej oferty trzy modele smartfonów: HTC Desire HD oraz HTC Desire Z to telefony oparte na systemie operacyjnym Android w wersji 2.2. Trzeci model HTC 7 Mozart pracuje na nowym systemie firmy Microsoft Windows Phone 7.

Model Desire Z wyróżnia się wysuwaną klawiaturą QWERTY. Wyposażony został w kamerę 5 Mpix umożliwiającą nagrywanie filmów HD (720p). Desire HD to flagowy model z potężnym procesorem 1 GHz, wyświetlaczem 4,3 cala oraz kamerą 8 Mpix.

HTC Desire Z

HTC Desire HD

HTC 7 Mozart to przede wszystkim nowy system operacyjny firmy Microsoft bazujący na niezależnych, wyświetlających informacje kaflach. Mozart to także mocny procesor 1 GHz, kamera 8 Mpix oraz 8 GB wewnętrznej pamięci.W lutym do oferty Ery zostanie wprowadzony kolejny model: HTC Wildfire. Telefon działa w oparciu o system operacyjny Android 2.2. Wyposażony został w aparat 5 Mpix oraz dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2 cala. Dzięki aplikacji FriendStream idealnie nadaje się do komunikacji poprzez portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter.

Źródło: Era

Wojtek Konopa, wyświetlono 4601 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum