Blog BazaTelefonów.pl
 

Zakupy na próbę w Vobis

Inne 2011-01-24 13:32

Kupowanie sprzętu elektronicznego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem - po zakupie może się okazać, że wybrane urządzenie nie do końca odpowiada naszym potrzebom. Vobis postanowił zredukować to ryzyko do zera - w salonach sieci Vobis Digital można dokonywać zakupów na próbę. Jeśli wybrany produkt z jakichś względów nie spełni oczekiwań użytkownika, można go po prostu oddać i otrzymać zwrot całej kwoty.

Program Kup na próbę skonstruowano tak, by każdy klient mógł zapoznać się z wybranym produktem i przetestować go. Jeśli w ciągu trzech dni roboczych po zakupie użytkownik dojdzie do wniosku, że dane urządzenie - np. komputer, smartfon, tablet, itp. - nie do końca odpowiada jego potrzebom, to może przyjść do salonu i je zwrócić.

W regulaminie usługi nie ma żadnych kruczków czy obostrzeń - ważne jest tylko, by zwracany produkt był kompletny (dotyczy to również dołączonych akcesoriów oraz opakowania) i nie nosił śladów użytkowania. Z oczywistych względów klient nie powinien również aktywować gwarancji ani rejestrować zainstalowanego na urządzeniu oprogramowania. Szczegółowe informacje na temat warunków zwrotu znaleźć można w regulaminie.

Programem objęta jest zdecydowana większość produktów dostępnych w ofercie Vobis (wyłączone są z niego niektóre grupy produktów). Więcej informacji na temat nowej usługi uzyskać można w salonach Vobis Digital oraz na www.vobis.pl/uslugi

Źródło: Vobis

Wojtek Konopa, wyświetlono 4137 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum