Blog BazaTelefonów.pl
 

Tańszy telefon, 2 x więcej minut, Sieć Rodzinna – Czyli Moc Prezentów Na Zawsze od Ery

Operatorzy 2011-02-01 07:59

Sieć Era wprowadza od 2 lutego br. nową elastyczną ofertę, w której klient przy podpisaniu umowy może wybrać jeden z trzech prezentów: zniżkę na telefon, bezpłatną Sieci Rodzinną lub 2 x więcej minut. Wszystkie prezenty przyznawane są na cały okres umowy.

W nowej promocji Ery dostępne taryfy zostały rozszerzone o pakiety danych, po których wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu. W ofercie dostępne są abonamenty od 25 złotych do 149 złotych, zawierające nawet 440 minuty oraz 2 GB pakiet danych. Dodatkowo we wszystkich taryfach klient może w zależności od potrzeb wybrać jeden z trzech dodatkowych prezentów:

2 x więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB oraz minuty na numery stacjonarne w UE. Dzięki temu rozwiązaniu klient efektywnie wykorzystuje dostępne w abonamencie środki.

Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 2000 minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.

Tańszy telefon, w tej ofercie klient otrzymuje upust nawet do 500 złotych na zakup nowego telefonu.

Więcej informacji o ofercie jest dostępnych na stronie www.era.pl.

Źródło: Era

Wojtek Konopa, wyświetlono 4599 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum