Blog BazaTelefonów.pl
 

MODECOM MC-10B – rozmawiaj przez Bluetooth

Gadżety 2011-02-08 16:28

MODECOM MC-10B jest niewielką słuchawką nauszną, która pozwala na komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych. Wyposażona została w adapter Bluetooth (zgodny z wersją 2.0) i za jego pomocą może kontaktować się z dowolnym aparatem komórkowym wspierającym ten standard transmisji sygnału oraz danych.

Urządzenie umożliwia nawiązanie połączenia w odległości do 10 metrów, a jego obsługa została maksymalnie uproszczona i odbywa się poprzez pojedynczy, łatwo dostępny przycisk. Ergonomiczny kształt ułatwia umieszczenie słuchawki w uchu, a dodatkowy pałąk zapewnia ochronę przed ewentualnym wypadnięciem. Szerokie pasmo przenoszenia (od 20 Hz do 22 kHz) sprawia, że połączenia charakteryzują się dobrą jakością sygnału, a głos rozmówcy jest wyraźny i klarowny. Elegancki design słuchawki MODECOM MC-10B podkreśla niebieska dioda sygnalizacyjna.

„MODECOM MC-10B jest uniwersalnym urządzeniem, które doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Nowoczesny wygląd może przypaść do gustu menedżerom, dyrektorom lub prezesom, doskonale komponując się z nowoczesną stylistyką obecnych smart fonów. Osoby prowadzące pojazdy mechaniczne docenią możliwość rozmowy bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, a dzięki specjalnemu zaczepowi na ucho będzie doskonałym kompanem na wycieczce rowerowej lub na siłowni. Douszna konstrukcja stanowi dodatkową barierę dla dźwięków zewnętrznych, co w połączeniu z dobrymi parametrami technicznymi zapewnia bardzo dobrą jakość rozmów. Oczywiście jedną z największych zalet MODECOM MC-10B jest możliwość współpracy z praktycznie dowolnym telefonem komórkowym, gdyż większość produkowanych obecnie modeli ma standardowo montowane układy zapewniające komunikację poprzez Bluetooth.” - powiedział Krzysztof Wójciak – Dyrektor Zarządzający MODECOM S.A.

Sugerowana cena MODECOM MC-10B – 74,90 PLN

Źródło: MODECOM S.A.

Wojtek Konopa, wyświetlono 3895 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • NB (94.40.24.xxx) @ 2011-02-11 09:32:

    kupiłem,używam i jestem zadowolony.polecam

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum