Blog BazaTelefonów.pl
 

Bądź aktywny z Nokia

Gadżety 2011-02-10 13:55

Nokia prezentuje wybrane akcesoria na sezon wiosna – lato 2011.

Nadchodzi wiosna, a zaraz za nią lato. W tym okresie więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Wiosenne i letnie wieczory, długie weekendy i wakacje to idealne okazje, aby aktywnie spędzić czas. Jeżeli biegasz, jeździsz rowerem lub planujesz podróż, pamiętaj, że nowe technologie mogą Ci w tym pomóc. Nokia prezentuje wybrane akcesoria na sezon wiosna-lato 2011.

Dla rowerowych entuzjastów – rowerowy zestaw do ładowania DC-14

Zestaw rowerowy do ładowania Nokia DC-14 to nieoceniona pomoc podczas długich wycieczek na dwóch kółkach. Umożliwia on darmowe pobieranie energii i ładowanie telefonu bez potrzeby dostępu do tradycyjnego źródła prądu i przy takiej samej wydajności, jak w przypadku tradycyjnej ładowarki. Łatwy w obsłudze, wytrzymały na kurz i wilgoć, kompatybilny z wieloma urządzeniami zestaw marki Nokia sprawia, że nie trzeba się martwić o to, czy podczas dalekiej wyprawy bateria będzie naładowana.

Produkt dostępny jest na rynku od stycznia 2011 roku w cenie 120 PLN.Na jogging i nie tylko – LS-14 – Pas Bluetooth monitorujący pracę serca
Nokia LS-14 to prawdziwa gratka dla miłosników joggingu, ale również dla wszystkich, którzy chcą kontrolować pracę serca podczas wysiłku fizycznego. Urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamą urządzeń Nokia wyposażonych w aplikację Sports Tracker lub Endomondo. Pas jest lekki (55g) i wygodny, więc w żaden sposób nie krępuje ruchów. Wymienne baterie o wydajności ok. 150 godzin, jak również szeroka tolerancja temperatur, w których urządzenie może działać spawiają, że można je zabrać zarówno na wspinaczkę w góry, jak i na intensywny spacer brzegiem morza.

Urządzenie dostępne od lutego 2011 roku w cenie 240 PLN. Producentem pasa jest firma Polar.Używanie telefonu w samochodzie może być zgodne z prawem – Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-210
Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-210 to idealne rozwiązanie nie tylko podczas wakacyjnych podróży samochodem. Dzięki dogodnemu, intuicyjnemu rozmiesczeniu klawiszy i wysokiej jakości dźwiękowi kierowca może wykonywać połączenia bez używania rąk, co umożliwia zgodne z prawem korzystanie z telefonu podczas kierowania samochodem. Prosty kształt klawiszy do regulacji głośności (wklęsły-wypukły) ułatwia użytkowanie bez odrywania wzroku, a podświetlany klawisz odbierania i zakończenia połączenia przychodzącego pozwala szybko zlokalizować zestaw. Ładowarka Nokia DC4 obecna w opakowaniu umożliwia ładowanie zestawu w samochodzie.

Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w cenie 120 PLN.Rozmawiaj bez problemów nawet w głośnym otoczeniu - Nokia Bluetooth Headset BH-609
Jeżeli wybierasz się w podróż pociągiem, samochodem lub innym środkiem transportu, gdzie hałas uniemożliwia swobodną rozmowę powinieneś niezwłocznie zaopatrzyć się w słuchawkę Nokia Bluetooth BH-609. Zaawansowana funkcja redukcji szumu i odgłosów wiatru (DSP) wsparta dwoma wbudowanymi mikrofonami zapewnia wyraźny dźwięk, izolując hałas z otoczenia. Dodatkowymi atutami tego urządzenia jest smukły i elegancki design połączony z zaawansowanymi funkcjami słuchawki. Użytkownik może skorzystać z zaczepu na ucho, który został idealnie dopracowany podczas testów ergonomicznych. Warto również wspomnieć o funkcji łączności wielopunktowej Multi-Point, dzięki której możliwe jest równoczesne połączenie z dwoma telefonami.

Produkt dostępny na rynku od stycznia 2011 roku w cenie 199 PLNNie tylko elegancja – Nokia Bluetooth Headset BH-806
Już w kwietniu na rynku pojawi się nowa słuchawka Nokia Bluetooth BH-806. Oprócz nowoczesnego, prostego w formie wzornictwa i ergonomicznego kształtu urządzenie oferuje wiele użytecznych funkcji. Wyróżnikiem  słuchawki jest panel dotykowy, który umożliwia łatwe i efektywne zarządzanie połączeniami poprzez dotyk. Zestaw posiada także specjalny uchwyt, dzięki któremu można w pełni korzystać z rozwiązania Always Ready. By odebrać lub zakończyć połączenie wystarczy wyjąć lub włożyć słuchawkę z lub do uchwytu. Funkcja ta działa do 3 miesiecy w trybie czuwania. Zastosowana w modelu Nokia BH-806 technologia DSP sprawia, że użytkownik może cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem podczas rozmów. Doskonały komfort korzystania ze słuchawki jest możliwy dzięki wkładkom dousznym w dwóch kształtach i trzech rozmiarach. Słuchawkę można bardzo szybko naładować – 15 minut podłaczenia do źródła prądu pozwala na dwugodzinną rozmowę, zaś godzinne ładowanie umożliwia całkowite uzupełnienie baterii. Słuchawka jest również wyposażona w funkcję łączności wielopunktowej Multi-Point, dzięki której możliwe jest równoczesne połączenie z dwoma telefonami.

Urządzenie będzie dostępne od kwietnia w cenie 400 PLN.

Źródło: Nokia

Wojtek Konopa, wyświetlono 4753 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum