Blog BazaTelefonów.pl
 

Wirtualny Telefon za Pakietową Ofertę Roku dla DIALOGu

Operatorzy 2011-02-11 11:56

Telefonia DIALOG otrzymała wczoraj statuetkę Wirtualnego Telefonu w kategorii Oferta Pakietowa Roku przyznaną przez miesięcznik Mobile Internet. To już drugi Wirtualny Telefon dla DIALOGu – w ubiegłym roku kapituła konkursu doceniła operatora za konsekwentne inwestycje w sieci światłowodowe.

– DIALOG jest jednym z nielicznych operatorów na polskim rynku, który w swoim portfolio ma praktycznie wszystkie usługi telekomunikacyjne: telefon domowy i komórkowy, internet stacjonarny i mobilny, oraz cyfrową telewizję z opcją VoD – mówi Arkadiusz Miszuk, prezes zarządu Telefonii DIALOG. – To skuteczna strategia ofertowa, która pozwala nam lojalizować naszych klientów. W efekcie w 2010 roku liczba naszych klientów, którzy korzystają z kilku usług wzrosła aż do 75% (z 48% w 2009) – podsumowuje.

Oferta produktowa DIALOGu ukierunkowana jest głównie na tworzenie elastycznych pakietów składających się z trzech lub czterech usług. Celem tych działań (oprócz pozyskania nowych klientów) jest wzrost satysfakcji konsumenckiej dotychczasowych abonentów, a przez to zmniejszenie wskaźnika odejść. 

„Wirtualne Telefony” nazywane „Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji” to nagrody dla liderów polskiego rynku teleinformatycznego, za wyjątkowe osiągnięcia oraz produkty i usługi wprowadzone na rynek. Są przyznawane od 2001 roku przez redakcję magazynu „Mobile Internet”. Coroczna gala, podczas której wręczane są nagrody, jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży telekomunikacyjnej.

Źródło: Dialog

Wojtek Konopa, wyświetlono 4376 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum