Blog BazaTelefonów.pl
 

Muzyczne emocje na portalu Era Music Garden

Inne, Operatorzy 2011-02-11 15:14

„Muzyka w polskim Internecie to dziś dwa bieguny: wielkie portale zajmują się głównie bielizną i życiem śpiewających celebrytów, a serwisy specjalistyczne i blogerzy komentowaniem samych siebie. W Era Music Garden proponujemy trzecią drogę: rzetelne informacje, wnikliwe recenzje, fascynujące rozmowy, wyraziste komentarze. Piszemy o muzyce z żarliwością jej wielbicieli, ale i profesjonalizmem zawodowców, w imieniu fanów, ale z szacunkiem dla artystów” - mówi Jarek Szubrycht, redaktor naczelny Era Music Garden, znany również z "Przekroju".

Nie są to tylko przechwałki, bo w redakcji Era Music Garden spotkały się najlepsze polskie pióra piszące o muzyce popularnej. Wśród nich Tomek Doksa (wicenaczelny portalu), Łukasz Wawro, Sebastian Lepiarz i Leszek Gnoiński (współautor m.in. "Encyklopedii polskiego rocka" i głośnego filmu "Beats of Freedom"). Czarne brzmienia analizuje Andrzej Cała. Alternatywne granie surowo oceniają Angelika Kucińska (redaktor naczelna "Hiro Free") i Mariusz Herma ("Przekrój"), a o jazzie pisze Dionizy Piątkowski (Era Jazzu). W felietonach na świat muzyki krytycznym okiem patrzą m.in. Zbigniew Hołdys, Borys Dejnarowicz (muzyk oraz założyciel serwisu Porcys) i Małgorzata Halber, znana z anteny VIVA Polska i VH1. 

Portal Era Music Garden również stale się rozwija by stać się interesującą platformą skupiającą miłośników wszystkich gatunków muzycznych. Ostatnio przeszedł metamorfozę. Nowy układ strony głównej serwisu daje użytkownikom łatwiejszy i bardziej intuicyjny dostęp do interesujących ich materiałów. Pojawiły się również dwa nowe działy: Opinie oraz Koncerty. W tym pierwszym znajdą się subiektywne, czasem surowe, nierzadko zabawne, ale zawsze interesujące recenzje, felietony, wywiady, rankingi, analizy, artykuły oraz eseje. Do działu Koncerty trafia wszystko, co związane jest z muzyką na żywo, m.in., zapowiedzi ciekawych imprez, relacje z nich i galerie foto. Serwis Era Music Garden został wyposażony również w funkcjonalny odtwarzacz muzyki – można słuchać najpopularniejszych spośród zarejestrowanych artystów, albo ułożyć swoją playlistę.

Już wkrótce na portalu www.eramusicgarden.pl kolejne, angażujące użytkowników i fanów muzyki, projekty!

Źródło: Era

Wojtek Konopa, wyświetlono 4242 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum