Blog BazaTelefonów.pl
 

Program partnerski Skype dla operatorów sieci komórkowych

Inne, Operatorzy 2011-02-14 16:15

Skype ogłosił program partnerski dla operatorów telefonii komórkowej na rynkach ze słabym dostępem do szerokopasmowej sieci 3G. Program ma na celu umożliwienie korzystania z programu Skype wielu użytkownikom mobilnym i umożliwi dostawcom zróżnicowanie swojej oferty na konkurencyjnym środowisku rynkowym. Program ten kontynuuje udaną strategię partnerstwa z operatorami, które Skype stworzył już z firmami Verizon, KDDI i Hutchison 3.

Program partnerski Skype to uproszczony program dla operatorów, wykorzystujący dedykowane rozwiązanie klient/serwer. Rozwiązanie to, opracowane z myślą o operatorach, pozwala na korzystanie z programu Skype na wielu urządzeniach, takich jak smartfony czy prostsze telefony komórkowe.

Operatorzy biorący udział w tym programie, będą w stanie zapewnić swoim klientom szybkie i łatwe korzystanie z programu Skype, który działa na wielu platformach operacyjnych, obejmując ponad 100 różnych smartfonów i prostszych telefonów komórkowych. Za pośrednictwem Skype, klienci sieci komórkowych będą w stanie dzwonić za darmo i porozumiewać się za pomocą komunikatora z innymi użytkownikami tego programu. Co więcej, ich klienci mogą skorzystać też z niskich stawek proponowanych przez Skype i dzwonić w rozsądnych cenach na telefony komórkowe oraz stacjonarne praktycznie na całym świecie.

"Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na zróżnicowane usługi świadczone przez operatorów telefonii komórkowej na całym świecie - powiedział Russ Shaw, wiceprezes i dyrektor generalny działu mobilnego firmy Skype. - Nasz program umożliwi operatorom z rynków wschodzących dołączenie do ogólnoświatowej społeczności Skype użytkownikom mobilnym i świadczenie usług na najwyższym poziomie, dla różnych rodzajów telefonów".

Źródło: Skype

Wojtek Konopa, wyświetlono 3619 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • tiral (80.48.187.xxx) @ 2011-02-21 15:41:

    no ciekwe, kto wejdzie w to? jakie sa propozycje? mozesz jakas wspolpraca typu orange-samsung-skype? chcialbym przetestowac coopera jak sobie radzi z skype...

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum