Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe telefony w ofercie Play

Operatorzy, Telefony 2011-02-17 14:40

Od jutra w ofercie podstawowej Play oraz w ofercie na życzenie pojawią się nowe telefony, będą to: Samsung Galaxy AceNokia 5250, myPhone 1070 chiaro i Maxcom MM450BB.

W ofercie podstawowej:

Samsung Galaxy Ace
Samsung GALAXY Ace S5830 został zaprojektowany z myślą o zaawansowanych użytkownikach, którym zależy zarówno na możliwościach, jak i wyjątkowym wyglądzie telefonu. Smartfon wyposażono w 3,5-calowy wyświetlacz, zamknięty w eleganckiej, cienkiej i lekko zaokrąglonej obudowie. Jej faktura sprawia, że telefon będzie pewnie i wygodnie leżał w dłoni, przy rozmiarze ekranu pozwalającym swobodnie cieszyć się bogactwem multimediów. Szybkie przeglądanie stron internetowych oraz sprawną pracę przy uruchomionych kilku aplikacjach równocześnie zapewni wydajny procesor 800 MHz. Za możliwościami Samsung GALAXY Ace stoi także platforma Android 2.2, wspierający m.in. wyszukiwanie głosowe. Wraz z zapleczem w postaci Android Market i Samsung Apps system pozwoli każdemu dopasować telefon do swoich potrzeb. Samsung GALAXY Ace to propozycja również dla osób, które lubią być na bieżąco ze swoim otoczeniem. Funkcja Social Hub inteligentnie integruje kontakty i wiadomości z serwisów społecznościowych, komunikatorów internetowych, poczty elektronicznej oraz SMS-y i MMS-y, dając do nich stały dostęp on-line. Dodatkowo, metoda szybkiego wprowadzania tekstu SWYPE ułatwi sprawną i wygodną komunikację z rodziną i przyjaciółmi.

W ofercie na życzenie:

Nokia 5250
Nokia 5250 to połączenie dostępu do sklepu muzycznego Nokia z odtwarzaczem plików MP3 i ekranem dotykowym. Ponadto, dzięki łatwemu dostępowi do portali społecznościowych i kont poczty elektronicznej, użytkownicy mogą pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi. Telefon oferuje odtwarzacz muzyczny oraz radio FM stereo. Odtwarzacz obsługuje wszystkie popularne formaty plików muzycznych, takie jak MP3 czy WMA, a dzięki możliwości rozbudowy pamięci telefonu nawet o 16GB tysiące ulubionych utworów mogą być dostępne w każdym momencie. Fani muzyki docenią także wyjście słuchawkowe 3.5 mm, umożliwiające podłączenie do telefonu większości standardowych słuchawek. Nokia 5250 umożliwia bezpośredni dostęp do najpopularniejszych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy MySpace. Dzięki temu, już z poziomu pulpitu, możemy na bieżąco czytać i wysyłać wiadomości, aktualizować status, komentować oraz udostępniać swoją lokalizację i zdjęcia. Ponadto dzięki możliwości obsługi kilku kont poczty elektronicznej bez przeszkód będziemy mogli wysyłać i odbierać pocztę elektroniczną.

myPhone 1070 chiaro
myPhone 1070 chiaro z serii Simple Life to telefon do wykonywania połączeń i wysyłania SMSów. Model wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz, radio, latarkę i przycisk alarmowy. W MyPhone serii Simple Life najważniejsza jest maksymalna prostota. myPhone 1070 chiaro jest dowodem na to, że łatwy w obsłudze telefon może być również ładny. myPhone 1070 chiaro obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

Maxcom MM450BB
Maxcom MM450BB to kolejna propozycja dla seniorów. Wyposażony jest w wyraźny wyświetlacz 128×64 pikseli, 1,64”podświetlenie pomarańczowe proste menu z dużą czcionką, duże podświetlane klawisze, funkcję głośnomówiącą, blokadę klawiatury poprzez przełącznik suwakowy, przycisk SOS emitujący alarm po naciśnięciu automatycznie dzwoni i wysyła SMS do zdefiniowanych numerów praz radio FM działające bez konieczności podłączenia zestawu słuchawkowego.

Od jutra operator zmienia ceny niektórych modeli:

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4844 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum