Blog BazaTelefonów.pl
 

Bezpłatna naprawa gwarancyjna w salonach aetka

Inne 2011-02-21 09:14

Niesprawny komputer Lenovo czy telefon Sony Ericsson nie jest już problemem. Wystarczy udać się z uszkodzonym sprzętem do salonu aetka, gdzie można go oddać do bezpłatnej naprawy gwarancyjnej.

Ogólnopolska sieć sklepów telekomunikacyjnych aetka rozszerza swoją ofertę o nowe usługi. Dziś można w nich nie tylko zaopatrzyć się w sprzęt GSM, nawigacje, laptopy i inne urządzenia multimedialne, ale także naprawić kupione w dowolnym miejscu telefony marki Sony Ericsson oraz komputery Lenovo.

Telefon i komputer jak nowy

Oferta bezpłatnej naprawy gwarancyjnej dotyczy wszystkich telefonów Sony Ericsson oraz komputerów stacjonarnych i laptopów marki Lenovo z serii ThinkPad. Uszkodzone urządzenie wystarczy przynieść do jednego z salonów aetka. Niektóre naprawy zostaną wykonane na miejscu, inne – w autoryzowanym centrum serwisowym w-support.pl we Wrocławiu, gdzie otrzymają status priorytetowy i będą zrealizowane w pierwszej kolejności. Odbiór w pełni sprawnego sprzętu odbywa się w tym samym miejscu, gdzie oddaliśmy go do naprawy. Zepsute urządzenie można także przesłać bezpośrednio do serwisu za pośrednictwem firmy kurierskiej, co dodatkowo ułatwia korzystanie  z usługi.

Szybko i łatwo
Usługa serwisowa w aetka przebiega szybko i bezproblemowo. Żeby oddać sprzęt do naprawy - bez względu na to, czy urządzenie zostanie przyniesione bezpośrednio do salonu aetka czy przesłane kurierem do serwisu w-support.pl - wystarczy przygotować kopię dowodu zakupu i kartę gwarancyjną oraz podać imię, nazwisko i dane kontaktowe. Warto podkreślić, że aetka naprawia sprzęty kupione w dowolnym miejscu, nie tylko w swoich salonach. - W aetka można również oddać sprzęt do odpłatnej naprawy pogwarancyjnej, która odbędzie się w naszym autoryzowanym punkcie serwisowym – mówi Maja Janik, Key Account Manager w w-support.pl.

Źródło: Yasna

Wojtek Konopa, wyświetlono 4687 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • johny63 (62.87.244.xxx) @ 2011-11-02 08:15:

    Rzeczywiście dobry serwis - potwierdzam i polecam w 100%. Profesjonalne podejście do klienta. Szybko wymienili gniazdo w moim Acer Extensa 4420

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum