Blog BazaTelefonów.pl
 

Kontel-Telecom dystrybutorem HUAWEI w Polsce

Inne 2011-02-21 15:43

Portfolio dystrybucyjne firmy Kontel-Telecom wzbogaciło się o rozwiązania firmy HUAWEI. Na mocy podpisanej niedawno umowy Kontel-Telecom został oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem systemów wideokonferencyjnych oraz telepresence HUAWEI na terenie Polski.

Działający od 1988 roku koncern HUAWEI, w Polsce znany jest głównie za sprawą swoich modemów bezprzewodowych, które dostępne są niemal u wszystkich wiodących na rynku operatorów komórkowych. HUAWEI produkuje innowacyjne systemy umożliwiające przeprowadzanie zdalnych połączeń wideo w doskonałej jakości – wszędzie tam, gdzie dostępna jest szerokopasmowa sieć IP. Portfolio produktów umożliwia oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów rozwiązania, co przekłada się na szybki zwrot z inwestycji.

Kontel-Telecom (www.kontel.pl) od ponad 25 lat dystrybuuje na polskim rynku urządzenia i systemy do telekomunikacji biznesowej czołowych światowych producentów. W ofercie firmy są m.in. rozwiązania firm AC&E, Ascom Wireless, innovaphone, ITS, Konftel, Plantronics, Polycom, SAGEMCOM.

Teraz Kontel-Telecom proponuje dystrybutorom IT oraz sieciom detalicznym pełną gamę rozwiązań wideokonferencyjnych HUAWEI: począwszy od wideotelefonów osobistych (Wideoterminale MC850, MC851) poprzez wideoterminale SD, wideoterminale Full HD, mostki wideokonferencyjne MCU, a kończąc na zaawansowanych systemach telepresence.

Uzupełnieniem nowej oferty są rozwiązania do rejestracji, streamingu i archiwizacji połączeń wideo oraz aplikacje telekomunikacyjne do hostingowania usług wideokonferencyjnych na bazie oferty HUAWEI.

Źródło: Kontel-Telecom

Wojtek Konopa, wyświetlono 4112 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum