Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy zestaw słuchawkowy od Global Technology

Gadżety 2011-02-23 10:25

Firma KL TRADE prezentuje nowy, kobiecy zestaw słuchawkowy bluetooth GT W-29 w kolorze matowego złota. Urządzenie, wywodzące się z prestiżowej linii Black Line, narzuca designerski szyk oferując przy tym ultra-czysty dźwięk i niezwykle czuły mikrofon.

Zestaw bluetooth od GT przeznaczony jest zwłaszcza dla kobiet pragnących wyróżnić się za sprawą modnego i funkcjonalnego akcesorium.

Złoty bluetooth GT W-29 działający w systemie dual-mode jest kompatybilny ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych posiadających funkcję bezprzewodowej transmisji danych. Zestaw bluetooth od Global Technology oferuje czysty, pozbawiony szumów dźwięk oraz czuły mikrofon, co wpływa na wysoką jakość prowadzonych rozmów. Zasięg pracy urządzenia to 10 metrów. Czas użytkowania bez konieczności ładowania wynosi ponad dwie godziny. W trybie czuwania urządzenie zachowuje swoje właściwości przez  sześćdziesiąt godzin. Na uwagę zasługuje również unikatowy design, który spodoba się zapewne kobietom ceniącym oryginalność. Zewnętrzna powierzchnia słuchawki ma kolor matowego złota, co sprawia, że urządzenie prezentuje się elegancko i oprócz waloru funkcjonalności może pełnić rolę ozdobnego  gadżetu.

Urządzenie GT W-29 posiada zintegrowany profil użytkownika i nadaje się do noszenia zarówno w prawym, jak i w lewym uchu.

Sugerowana cena: 99 zł

Źródło: Global Technology

Wojtek Konopa, wyświetlono 3918 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum