Blog BazaTelefonów.pl
 
Skype gra w klasy Inne 2011-03-31 11:12 przez Wojtek Konopa

Skype przedstawia portal społecznościowy, stworzony dla nauczycieli, pozwalający wymieniać doświadczenia i materiały edukacyjne oraz nawiązywać współpracę pomiędzy szkołami na całym świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wideoterminal osobisty HUAWEI MC850 Telefony 2011-03-31 09:44 przez Wojtek Konopa

Wideotelefon (VoIP SIP, PSTN, DECT, WiFi), cyfrowa ramka fotograficzna, przeglądarka internetowa, odtwarzacz multimedialny KONTEL-TELECOM, dystrybutor rozwiązań wideokonferencyjnych oraz telepresence HUAWEI w Polsce wprowadza na rynek wideoterminal osobisty HUAWEI MC850. Wideotelefon oferuje przekaz szerokopasmowy i pracuje w podwójnym trybie - zarówno telefonu VoIP, jak i analogowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawka Scala Rider Q2 PRO dla motocyklistów Gadżety 2011-03-30 14:56 przez Wojtek Konopa

Słuchawka Scala Rider Q2PRO zastąpiła dobrze znaną użytkownikom jednośladów słuchawkę Bluetooth Scala Rider Q2. Nowa słuchawka Q2PRO umożliwia motocyklistom porozumiewanie się przez interkom podczas prowadzenia pojazdów na odległość do 700m. Ma wbudowane radio z RDS i pozwala na bezprzewodowe słuchanie muzyki stereo z odtwarzaczaMP3/iPod’a.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
5 milionów użytkowników platformy World Traveler Inne 2011-03-30 12:07 przez Wojtek Konopa

Platforma dla podróżujących World Traveler firmy Psiloc zdobyła zaufanie 5 milionów użytkowników po niecałych dwóch latach obecności na rynku.  Jest to najszybciej rosnący mobilny serwis dla podróżujących.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iPhone 5 może nadejść z opóźnieniem OSy, Telefony 2011-03-30 11:29 przez Wojtek Konopa

Apple podało, że coroczna konferencja WWDC odbędzie się od 6 do 10 czerwca, a jej głównym tematem będą systemy operacyjne iOS i Mac OS. Firma nie wspomniała nic o nowym iPhonie, który zwykle był prezentowany właśnie latem. Możliwe więc, że Apple złamie swoją tradycję i nowy smartfon zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy rekord: 30 mln użytkowników podłączonych jednocześnie! Inne 2011-03-30 11:20 przez Wojtek Konopa

W poniedziałek 28 marca z komunikatora Skype korzystało w tym samy czasie ponad 30 milionów użytkowników. Poprzedni rekord został ustanowiony zaledwie kilka tygodni wcześniej, wynosił ponad 29 milionów internautów.

Najnowsze informacje o Skype dostępne są na oficjalnym blogu: http://blogs.skype.com/

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Star II - pierwsze wrażenia Telefony 2011-03-30 11:16 przez Wojtek Konopa

Samsung Star II jest dopracowany, począwszy od ładnej i dobrze wykonanej obudowy, poprzez intuicyjny i bezproblemowo działający interfejs aż po rozbudowany pakiet aplikacji społecznościowych i wystarczające funkcje multimedialne.

Jedynym słabszym punktem tego telefonu jest trochę zbyt mało precyzyjny ekran dotykowy, jednak i on nie przeszkadza w komfortowym użytkowaniu Samsunga Star II. Szczególnie przydatna jest funkcja T9 Trace, koszty komunikacji ze znajomymi obniża wbudowany moduł Wi-Fi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia uspokaja programistów Qt Inne 2011-03-30 11:01 przez Wojtek Konopa

W liście otwartym Purinma Kochikar, wiceprezeska Nokii ds. forum i społeczności programistów, zapewnia, że koncern będzie nadal inwestować w rozwój frameworka Qt służącego do tworzenia aplikacji z graficznym interfejsem użytkownika.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play Fresh All Inclusive- Darmowy Internet bez limitu danych Internet, Operatorzy 2011-03-30 10:48 przez Wojtek Konopa

Play od dawna zapowiadał, że All Inclusive  będzie dostępne również dla klientów PLAY FRESH. Od jakiegoś czasu w ofercie Play Fresh można wybrać najbardziej odpowiadający profil: darmowe SMSy do wszystkich sieci, darmowe SMS i połączenia w Play oraz darmowy internet. Od dziś operator dodaje do tego ostatniego profilu nowe możliwości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ElectroDroid 2.1: mobilna aplikacja dla miłośników elektroniki Aplikacje 2011-03-30 10:34 przez Wojtek Konopa

Przeznaczona dla elektroników aplikacja ElectroDroid ukazała się w wersji 2.1. Dodano konwertery kodów SMD, kalkulatory strat napięcia, kolejne tłumaczenia oraz nowe schematy styków. Aplikacja jest dystrybuowana za darmo w Android Markecie. W darmowej edycji przy dolnej krawędzi ekranu wyświetla się animowana reklama. Odmiana Donate, pozbawiona reklam, kosztuje w sklepie online 2 euro.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Raport: Bezpieczeństwo w internecie Inne, Internet 2011-03-29 16:10 przez Wojtek Konopa

To był punkt zwrotny w dziedzinie sieciowych zagrożeń. Okazało się, ze ubiegły rok to wyraźny spadek zainteresowania cyberprzestępców systemem operacyjnym Microsoftu. Na celownik - jak pisze należący do Grupy Money.pl portal Interaktywnie.com w swoim raporcie poświęconym bezpieczeństwu w internecie - biorą już coraz częściej inne systemy operacyjne. Zwłaszcza te, w które wyposażone są smartfony i tablety.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ekoodpowiedzialność – nasze postępowanie naprawdę ma znaczenie Inne 2011-03-29 12:32 przez Wojtek Konopa

Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za stan środowiska naturalnego. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę jak wielkie znaczenie może mieć z pozoru niewinna decyzja podjęta w sklepie z elektroniką lub kilka minut poświęcone na sprzedanie np. telefonu komórkowego wyspecjalizowanej firmie zajmującej się ponownym wykorzystaniem tych urządzeń. Postępując według kilku prostych zasad możemy w znacznym stopniu przyczynić się do zmniejszenia stopnia zanieczyszczenia przyrody! 


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Radio Plus w iPhonie Aplikacje 2011-03-29 11:07 przez Wojtek Konopa

Radia Plus można już słuchać na urządzeniach marki Apple. Specjalna aplikacja jest dostępna za darmo na platformie App Store.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Już w czerwcu Orange Warsaw Festival Inne, Operatorzy 2011-03-29 10:51 przez Wojtek Konopa

W 2011 roku po raz pierwszy Orange Warsaw Festival zabrzmi na nowym stadionie Legii. Będzie to premierowa, duża impreza muzyczna na tej nowoczesnej arenie. Zmienia się też termin festiwalu. Gwiazdy OWF zagrają w stolicy już 17 i 18 czerwca. Swój udział w imprezie potwierdzili muzycy ze Skunk Anansie, The Streets i Plan B.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iPlus CDMA w sprzedaży od 29 marca! Internet, Operatorzy 2011-03-28 13:28 przez Wojtek Konopa

Od wtorku 29 marca we wszystkich punktach sprzedaży sieci Plus dostępna będzie oferta iPlus CDMA. Nowa oferta umożliwia dostęp do szybkiego internetu drogą radiową na terenach nisko zurbanizowanych, na których nie ma „kablowego" internetu stacjonarnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zemdlałes? Pomoc wezwie telefon Aplikacje 2011-03-28 11:43 przez Wojtek Konopa

Uczeni z krakowskiej AGH stworzyli oprogramowanie, które może uratować życie osobom chorym i niepełnosprawnym. W razie zagrożenia włączy się alarm w telefonie komórkowym lekarza lub opiekuna. To pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie - akcentuje "Dziennik Polski".

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nagrywanie rozmów telefonicznych nową usługą w ipfon w modelu SaaS! Operatorzy 2011-03-25 12:42 przez Wojtek Konopa

Operator telefonii internetowej ipfon wprowadził nową, oczekiwaną przez użytkowników usługę nagrywania rozmów telefonicznych. Z pewnością okaże się ona szczególnie użyteczna w działach obsługi klienta, call-center oraz w firmach oferujących usługi i produkty przez telefon.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tuba.FM w telefonach z systemem Android Aplikacje 2011-03-25 11:42 przez Wojtek Konopa

Tuba.FM dostępna jest w telefonach z systemem operacyjnym Android. Nowa aplikacja pozwala na słuchanie ulubionej muzyki, dobiera utwory do gustu użytkownika, a przy tym jest przyjazna i prosta w obsłudze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Na tylnym siedzeniu. Nokia C7. Telefony 2011-03-25 11:36 przez Wojtek Konopa

Życie co dzień przynosi dużo niespodzianek. We wszystkich tego typu sytuacjach pomocą służą smartfony Nokia i tysiące aplikacji OVI. Jednak czasami telefon może mieć również inne zastosowania. Sami sprawdźcie jakie...

» więcej
Komentarze: 2
Weekend z Orange - zbuduj swoje wirtualne miasto Inne, Operatorzy 2011-03-25 11:06 przez Wojtek Konopa

W najbliższy weekend, wszyscy klienci Orange będą mogli bezpłatnie pobrać na telefon pełną wersję gry Java - SimCity Deluxe i wcielić się w budowniczego wirtualnego miasta.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreecoNet Tlenofon SA wśród najbardziej obiecujących firm roku 2011 Operatorzy 2011-03-25 10:47 przez Wojtek Konopa

Tegoroczne nagrody w branży telekomunikacyjnej zostały rozdane. Jedno z wyróżnień przypadło spółce FreecoNet Tlenofon SA. FreecoNet Tlenofon SA, lider wśród dostawców telefonii internetowej, z szacowanym 40% udziałem w rynku VoIP, otrzymał statuetkę i wyróżnienie w kategorii „Najbardziej obiecująca firma roku 2011”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
10 gier firmy Gameloft na Xperii Play Inne, Telefony 2011-03-25 10:36 przez Wojtek Konopa

Gameloft udostępnił wideo prezentujące działanie 10 gier własnej produkcji na smartfonie Sony Ericsson Xperia Play.

Wśród zaprezentowanych tytułów znalazły się następujące gry:

 • Assassin's Creed: Altair's Chronicles
 • UNO™
 • Let's Golf! 2
 • Spider-Man: Total Mayhem
 • Modern Combat 2: Black Pegasus
 • Real Football 2011
 • Brothers in Arms 2: Global Front
 • Tom Clancy's Splinter Cell Conviction
 • Star Battalion
 • Asphalt 6: Adrenaline
» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kwalifikowany Podpis Elektroniczny od Plusa Operatorzy 2011-03-25 10:25 przez Wojtek Konopa

Złożenie podpisu w dowolnym momencie i miejscu, szybkie doręczanie i przetwarzanie podpisanych dokumentów, integracja z systemami informatycznymi również instytucji administracji publicznej oraz gwarancje bezpieczeństwa - to główne zalety e-podpisu. Plus jako jedyny operator komórkowy na rynku oferuje Mobilny Kwalifikowany Podpis Elektroniczny. Co ważne, podpis elektroniczny jest dedykowany nie tylko dla biznesu, ale i dla każdego z nas.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia E7 Communicator w Orange Operatorzy, Telefony 2011-03-24 14:06 przez Wojtek Konopa

Operator Orange wprowadza do swojej oferty kolejny smartphone z najwyższej półki - Nokia E7 Communicator.

» więcej
Komentarze: 1
„SMSki filmowe Off Plus Camera 2011", czyli specjalne zniżki na festiwalowe pokazy filmowe! Inne, Operatorzy 2011-03-24 13:46 przez Wojtek Konopa

Zniżki w wysokości 30% za karnet na cały festiwal oraz 20% za karnet dzienny na pokazy filmowe w ramach 4. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera przygotował dla swych abonentów operator sieci Plus. Festiwal, którego Plus jest sponsorem tytularnym, odbędzie się w Krakowie w dniach 8-17 kwietnia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poznaj tajniki programowania Windows Phone 7 Inne, OSy 2011-03-24 13:26 przez Wojtek Konopa

Rynek technologii informatycznych ulega ciągłej ewolucji. Jeszcze kilka lat temu nic nie wskazywało na to, że telefony komórkowe staną się minikomputerami, których pracą będą sterowały procesory. Tymczasem, wraz ze wzrostem popularności smartfonów, to właśnie one zaczynają dyktować warunki rozwoju rynku IT.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Allview wprowadza nowy Dual SIM touchscreen - F2 Crony Telefony 2011-03-24 11:09 przez Wojtek Konopa

Allview wprowadza w kwietniu nowy telefon Dual SIM F2 Crony, który będzie posiadał 3-calowy ekran dotykowy, wymiary 107x53x12,5 mm, aparat fotograficzny z flashem i dostęp do internetu przez moduł GPRS i EDGE. Urządzenie kierowane jest do młodych ludzi z silną, nieformalną osobowością przez oryginalne menu oraz formę i kolory definiujące jego styl.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Firma Aster wyróżniona w konkursie Złotych Anten 2011 Operatorzy 2011-03-24 10:27 przez Wojtek Konopa

W tegorocznej edycji Kapituła Konkursu uhonorowała firmę ASTER wyróżnieniem w konkursie Złotych Anten 2011 za „Usługę wideokonferencji w jakości HD dla mobilnych pracowników sektora MŚP”. Otrzymane wyróżnienie to druga z rzędu nagroda, którą otrzymał ASTER BIZNES. W zeszłym roku kapituła konkursu wyróżniła firmę za „Pakiet usług teleinformatycznych dla małych firm”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
FreeM ma ponad 40`000 fanów na Facebooku Operatorzy 2011-03-24 10:04 przez Wojtek Konopa

InMobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego FreeM, poinformowała, że już ponad 40.000 osób zostało fanami marki FreeM na Facebooku. Rejestracja na FB jest niezbędnym krokiem do uzyskania karty SIM umożliwiającej darmowe surfowanie w sieci i czaty na telefonach komórkowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aktualizacja Windows Phone 7 Telefony 2011-03-24 09:31 przez Wojtek Konopa

W wybranych krajach Europy Microsoft rozpoczyna obiecywany od dawna proces aktualizacji systemu operacyjnego dla urządzeń przenośnych Windows Phone 7. Aktualizacja o nazwie kodowej NoDo ukazała się w pierwszej kolejności tylko dla telefonów z WP7 działających bez abonamentu, a w telefonach kupionych u operatorów komórkowych pojawi się ona nieco później.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Wave II Telefony 2011-03-23 15:04 przez Wojtek Konopa

Samsung przygotował nową reklamę promującą model Wave II z systemem operacyjnym Bada OS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Ericsson Xperia arc unboxing Telefony 2011-03-23 10:47 przez Wojtek Konopa

Pierwsze wrażenia prosto z planu filmowego! Zobaczcie co znajduje się w pudełku Xperii arc - najnowszej premiery Sony Ericsson.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Qik wprowadza nowe aplikacje wideo dla iPhone'a Aplikacje 2011-03-23 10:16 przez Wojtek Konopa

Na konferencji South by Southwest Interactive (SXSW) Qik, dostawca mobilnego oprogramowania wideo, niedawno zakupionego przez Skype, ogłosił wprowadzenie nowej aplikacji dla iPhone'a o nazwie Qik Video Connect. Pozwala ona użytkownikom na kontakt z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem połączenia wideo, wiadomości wideo oraz udostępniania plików wideo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PlusLiga i PlusLiga Kobiet na żywo w komórce Inne, Operatorzy 2011-03-23 08:00 przez Wojtek Konopa

Najciekawsze mecze, prawdziwe siatkarskie emocje, najlepsi siatkarze i siatkarki już dzisiaj na  komórce. Specjalnie dla swoich klientów Plus, Generalny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował wyjątkowy serwis.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lokalizatory BLOW prześlą na komórkę lokalizację bliskiej osoby Gadżety, GPS 2011-03-22 14:56 przez Wojtek Konopa

BLOW wprowadził na polski rynek lokalizatory - urządzenia do lokalizacji osób, zwierząt i pojazdów. Urządzenie wielkości pilota do garażu, wyposażone w odbiornik GPS i moduł komunikacji GSM, pozwala w każdej chwili określić pozycję użytkownika. W ofercie dostępne są dwa modele: BLOW CCTR-612 oraz BLOW CCTR-620.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Monster wprowadza aplikację na iPada Aplikacje 2011-03-22 14:30 przez Wojtek Konopa

Teraz możesz przeglądać oferty pracy gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz na to ochotę. 22 marca monsterpolska.pl, wiodący portal kariery, uruchomił aplikację na iPada.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
1000 SMS-ów za 1000 groszy w Pakiecie do Wszystkich sieci Operatorzy 2011-03-22 14:23 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy taryfy na kartę – Orange One, mogą od dzisiaj korzystać z nowych pakietów SMS-owych. Kupując „Pakiet do Wszystkich” za 10 zł otrzymają aż 1000 SMS-ów do wszystkich sieci.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Inteligo: 20% więcej w pierwszych dniach wiosny Inne, Operatorzy 2011-03-22 10:29 przez Wojtek Konopa

Klienci Inteligo, którzy zasilą swoje telefony w Simplus, 36i6, MixPlus oraz Samych Swoich otrzymają 20% doładowania więcej!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia C3-01 Touch and Type Telefony 2011-03-22 09:37 przez Wojtek Konopa

Nokia C3 Touch and Type zasługuje na uwagę osób chcących pozostać przy tradycyjnym sposobie wprowadzania tekstu i zarazem zainteresowanych dotykową nawigacją po telefonie komórkowym. Obydwie metody obsługi działają w tym modelu więcej niż poprawnie, a jego funkcjonalność uzupełniają spore możliwości komunikacji, przejrzysty interfejs i przyjazne użytkownikowi aplikacje.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejna obniżka cen smartfonów w Play Operatorzy, Telefony 2011-03-21 15:33 przez Wojtek Konopa

Play szykuje kolejną obniżkę cen telefonów. Od jutro zmianą ulegają ceny modeli: HTC Desire HD, HTC HD 2, oraz Sony Ericsson Cedar.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polkomtel prezentuje System Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej Operatorzy 2011-03-21 14:34 przez Wojtek Konopa

Polkomtel SA, czołowy  krajowy operator sieci komórkowej, po raz pierwszy zaprezentował publicznie System Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej. To pierwszy tego typu w Polsce system łączności, który objął swym zasięgiem aż 75 proc. terytorium naszego kraju.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AutoMapa 6.8 GPS 2011-03-21 12:39 przez Wojtek Konopa

AutoMapa 6.8 jest już drugą tegoroczną aktualizacją map i programu. Mapy Polski opracowane zostały przez czołowego polskiego dostawcę map – Geosystems Polska, w ostatnich dniach lutego 2011 roku. Liczba miejscowości w AutoMapie wzrosła do ponad 103.5 tys i stanowi najpełniejszą bazę miejscowości wśród wszystkich programów nawigacyjnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Android w samochodach marki Saab Ciekawostki, OSy 2011-03-21 11:13 przez Wojtek Konopa

Niedługo w sprzedaży pojawią się samochody Saab wyposażone w system Android. Będzie on służył do obsługi swojego nowego systemu multimedialnego o nazwie IQon. Androidowe aplikacje otrzymają dostęp do setek parametrów aut.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kartony 4Fun.TV na wiosnę za darmo! Operatorzy 2011-03-21 10:16 przez Wojtek Konopa

Dzięki współpracy z 4Fun.TV klienci sieci Plus mogą w pierwszym tygodniu wiosny za darmo oglądać Kartony na telefonach komórkowych! Promocja będzie trwała od 21 do 27 marca.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myPhone wśród Aktywnych 50+ Inne 2011-03-18 14:32 przez Wojtek Konopa

myPhone wziął udział w targach Aktywni 50+ w Poznaniu. To już druga edycja tej imprezy - i druga z udziałem polskiego producenta telefonów komórkowych.

» więcej
Komentarze: 4
Konkurs „Kryptonim” Inne, Operatorzy 2011-03-18 13:53 przez Wojtek Konopa

Czy już ich znacie? Para detektywów z reklam GaduAIR specjalnie dla Was tropi najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne stawki. W swojej pracy muszą mierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami i stawiać czoła podstępnym przeciwnikom. Dlatego potrzebują dobrych kryptonimów, które będą mogli wykorzystać w swojej tajnej pracy. Pomóż detektywom znaleźć odpowiednie ksywki! Oni już będą wiedzieli, jak się odwdzięczyć!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Współpraca Plusa ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego Inne, Operatorzy 2011-03-18 12:16 przez Wojtek Konopa

Wiosna już budzi się w Bałtyku – najlepiej o tym wiedzą pracownicy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu, wspieranej przez sieć Plus, którzy co roku na przedwiośniu cieszą się z narodzin kolejnego foczego przychówku. Operator sieci Plus od 1998 r. nieprzerwanie wspiera Stację Morską w działaniach związanych z ochroną środowiska morskiego, w szczególności dotując projekt restytucji foki szarej na południowym Bałtyku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Sidekick 4G Telefony 2011-03-18 12:02 przez Wojtek Konopa

Operator T-Mobile udostępnił prezentację telefonu Samsung Sidekick 4G. Model ten miał swoją oficjalną premierę kilka dni temu. T-Mobile przygotował również specjalną stronę poświęconą temu modelowi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet Mobii debiutuje na polskim rynku Gadżety 2011-03-18 11:39 przez Wojtek Konopa

W ofercie sieci sklepów Vobis Digital pojawił się tablet Mobii firmy Point of View. Urządzenie wyposażone jest w 10-calowy ekran, wydajny układ graficzny NVIDIA Tegra 2, system operacyjny Android 2.2 oraz modem 3G (opcjonalnie).

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wygraj Nokia E7 Communicator i wejściówki na TEDx Warsaw! Inne, Telefony 2011-03-18 10:51 przez Wojtek Konopa

Wczoraj na Facebooku Nokia Poland ruszył konkurs, w którym można wygrać Nokia E7 Communicator oraz wejściówki na TEDx Warsaw. Co trzeba zrobić, aby powalczyć o nagrody?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HP podaje ceny i datę premiery tabletów z webOS-em Gadżety 2011-03-18 10:42 przez Wojtek Konopa

Hewlett-Packard (HP) podał pierwsze szczegóły dotyczące rynkowej premiery zaprezentowanego w lutym tabletu TouchPad. Urządzenie z systemem operacyjnym webOS trafi do sklepów w czerwcu. Początkowo będą sprzedawane dwa warianty tabletu: model wyposażony w pamięć o pojemności 16 GB za 499 euro, a TouchPad z pamięcią 32 GB za 599 euro.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bilety MPK Olsztyn w komórce Aplikacje, Inne 2011-03-17 15:30 przez Wojtek Konopa

Już od 18 marca pasażerowie olsztyńskiej komunikacji miejskiej będą mogli korzystać z biletu w telefonie komórkowym za pomocą SkyCash. Intuicyjny system – wdrożony przez MPK Olsztyn – działa już z powodzeniem w tak dużych aglomeracjach jak Wrocław i Warszawa. Użytkownicy SkyCash otrzymają też szansę na wygranie iPhone’a 4.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
WKRĘĆ SIĘ w sztukę filmowania i wygraj zaproszenie na warsztaty Film Spring Open Inne 2011-03-17 13:46 przez Wojtek Konopa

W podkrakowskich Przegorzałach w dniach 27 marca – 7 kwietnia br. odbędą się warsztaty plenerowe dla młodych europejskich filmowców Film Spring Open, których pomysłodawcą i organizatorem jest sławny operator filmowy – Sławomir Idziak.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Angry Birds na żywo! Inne 2011-03-17 10:43 przez Wojtek Konopa

Firma Rovio przygotowała dla fanów swojej najpopularniejszej gry nie lada atrakcję. Podczas imprezy SXSW 2011 można było pograć w Angry Birds na żywo. Co prawda ptaki były sztuczne i nic nie wybuchało ale brawa za pomysł się jak najbardziej należą.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TelForceOne zawiera kontrakt z Auchan Inne 2011-03-17 10:11 przez Wojtek Konopa

TelForceOne SA, notowany na GPW producent i dystrybutor aparatów myPhone oraz akcesoriów GSM zawarł kontrakt z Auchan, jedną z największych w Polsce sieci centrów handlowych. Umowa dotyczy długoterminowej współpracy w zakresie zakupu i dystrybucji przez Auchan produktów i towarów oferowanych przez TelForceOne z zakresu aparatów i akcesoriów GSM, sprzętu  i akcesoriów fotograficznych oraz innych urządzeń IT.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zgoda UOKiK dla współpracy PTC i PTK Centertel Operatorzy 2011-03-17 10:01 przez Wojtek Konopa

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah oraz PTK Centertel, operator sieci Orange uzyskały zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na założenie spółki joint-venture, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie radiowymi sieciami dostępowymi obu operatorów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Masz w szufladzie stary, nieużywany telefon? Inne 2011-03-16 16:41 przez Wojtek Konopa

Czy stary, nieużywany telefon komórkowy jest Ci do czegoś potrzebny? Nie wiesz co z nim zrobić? Oddaj telefon świętemu Mikołajowi! Pomożesz innym i jednocześnie zadbasz o środowisko. To bardzo proste!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy Dzień Wiosny z NaviExpert w PLAY – korzystaj bezpłatnie! GPS 2011-03-16 15:15 przez Wojtek Konopa

Przed nami pierwszy dzień długo wyczekiwanej przez większość z nas wiosny! Abonenci sieci Play z okazji końca zimy 21 marca będą mogli bezpłatnie skorzystać z nawigacji NaviExpert. Ci z Was, którzy mają abonament w Play i w tym dniu zdecydują się na pobranie aplikacji będą mogli skorzystać za darmo ze wszystkich oferowanych przez nią funkcji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Terra PAD – pierwszy tablet dla biznesu Gadżety 2011-03-16 14:30 przez Wojtek Konopa

ICom, producent komputerów, notebooków i serwerów, wprowadził do oferty tablet Terra PAD 1050 przeznaczony do zastosowań biznesowych i multimedialnych. Dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego Microsoft® Windows® 7 tablet ten jest w 100% kompatybilny z komputerami i notebookami klasy PC przez co możemy na nim korzystać z oprogramowania używanego na standardowych komputerach.

» więcej
Komentarze: 1
Akcesoria do Samsung Galaxy Tab Gadżety 2011-03-16 13:21 przez Wojtek Konopa

Na rynku dostępne są już nowe, funkcjonalne akcesoria do popularnego tabletu Samsung Galaxy Tab – zestaw Navi oraz podstawka ładująco-dokująca.

» więcej
Komentarze: 1
Stanowisko Spółki Polkomtel SA w sprawie nałożonej kary Operatorzy 2011-03-16 11:47 przez Wojtek Konopa

Spółka Polkomtel SA została poinformowana o decyzji Prezesa UOKIK w sprawie nałożenia kary w wysokości 130.689.900 PLN za rzekomy brak współdziałania w toku kontroli Urzędu w Polkomtel SA. W naszej ocenie decyzja ta została podjęta bezpodstawnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Skype dla Japonii Inne 2011-03-16 11:20 przez Wojtek Konopa

Skype pomaga kontaktować się z przyjaciółmi i rodzinami w dotkniętej katastrofą Japonii. Darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy dla użytkowników Skype w Japonii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung E3210 Telefony 2011-03-16 09:41 przez Wojtek Konopa

Samsung wprowadza na rynek telefon E3210. Oprócz podstawowych funkcji nowy model oferuje dostęp do internetu i serwisów społecznościowych. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 249 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Liga Mistrzów oraz Liga Europejska na komórce! Operatorzy 2011-03-15 13:18 przez Wojtek Konopa

Dzięki współpracy Polkomtel SA z telewizją Polsat klienci sieci Plus mogą oglądać na telefonach komórkowych najciekawsze piłkarskie mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej, w tym mecze finałowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablety marki GOCLEVER w ofercie ACTION Gadżety 2011-03-15 11:40 przez Wojtek Konopa

Od połowy lutego br. w ofercie ACTION dostępne są trzy nowe tablety marki GOCLEVER: 7-calowy GOCLEVER TAB T70 i T73 oraz 10-calowy GOCLEVER TAB I101. Urządzenia te zaczynają odgrywać coraz większą rolę na rynku urządzeń mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung C3300 Telefony 2011-03-15 09:54 przez Wojtek Konopa

Samsunga C3300 możemy śmiało polecić osobom rozważającym zakup swojego pierwszego telefonu dotykowego. Jest to niezawodny i łatwy w obsłudze model mogący również zastąpić oddzielną empetrójkę. Wyświetlacz mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów wystarcza do sprawnej nawigacji po urządzeniu, a zestaw praktycznych aplikacji oraz aparat z opcją edycji zdjęć zwiększają atrakcyjność Samsunga C3300.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wygraj iPhona4 – Konkurs na Facebooku Inne, Operatorzy 2011-03-15 09:48 przez Wojtek Konopa

Na Facebookowym profilu sieci Plus można wygrać iPhona4. Napisz, na co najchętniej chciałoby się wydać 200 zł Plusikowego i wygrywaj nagrody! Do zdobycia nagroda główna telefon iPhone 4. Każdego dnia 3 najciekawsze wpisy zostaną opublikowane na ekranach LED w polskich miastach, a ich autorzy zostaną nagrodzeni 200zł Plusikowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpłatna blokada połączeń anonimowych dla klientów Orange Operatorzy 2011-03-14 14:35 przez Wojtek Konopa

Klienci Orange mogą bezpłatnie korzystać z usługi Blokada Połączeń Anonimowych. Usługa blokuje połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych, czyli takich, które nie wyświetlają się na ekranie telefonu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pakiet Bezpieczna Podróż dla planujących zagraniczne wyjazdy Operatorzy 2011-03-14 12:55 przez Wojtek Konopa

Od 14 marca br. Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadza do swojej oferty Pakiet Bezpieczna Podróż, który obejmuje:

 • atrakcyjne ubezpieczenie podróżne oferowane przez Chartis Europe S.A. Oddział w Polsce,
 • dostęp Infolinii Informacyjnej oferowanej przez Europ Assistance Polska sp. z o.o.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nawigacja Orange dla Firm nawet przez rok bezpłatnie GPS 2011-03-14 12:09 przez Wojtek Konopa

Od 10 marca klienci biznesowi mogą korzystać z nowej oferty Nawigacji Orange. Kupując ją z umową terminową na 12 lub 24 miesiące, przez połowę tego czasu będą korzystali z usługi bezpłatnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Więcej otwartych źródeł w Windows Phone Marketplace Aplikacje 2011-03-14 10:08 przez Wojtek Konopa

Microsoft zmienił regulamin serwisu Windows Phone Marketplace. Teraz programiści mogą tam dystrybuować również aplikacje objęte licencjami Eclipse Public Licence (EPL), Mozilla Licence oraz pokrewnymi. Pozostałe licencje Open Source, które Microsoft wcześniej dopuszczał w sklepie z aplikacjami dla systemu Windows Phone 7, to BSD, MIT, Apache Licence 2.0 i Microsoft Public Licence (Ms-PL).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bankowe doładowania z bonusem Operatorzy 2011-03-14 09:12 przez Wojtek Konopa

W Orange wystartowała nowa promocja, która daje możliwość uzyskania dodatkowych środków, tym razem przez strony bankowe w necie przy doładowaniu za 50 zł klienci odtrzymają 20 proc. bonus.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Narzędzie zabezpieczające dla Androida zainfekowane trojanem Aplikacje, Inne 2011-03-11 17:34 przez Wojtek Konopa

Do tego trzeba mieć tupet: cyberprzestępcy przechwycili rozprowadzane przez Google'a, służące do usuwania aplikacji z malware'em narzędzie Android Market Security Tool, które niedawno pojawiło się w internetowym sklepie, i zainfekowali je trojanem. Na razie jednak zarażona wersja tego programu krąży głównie po nieregulowanych chińskich platformach handlowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plebiscyt na najlepszy telefon i akcesorium firmy Sony Ericsson w 2010 roku Inne 2011-03-11 16:47 przez Wojtek Konopa

Który z  telefonów Sony Ericsson urzekł Cię najbardziej? Bez którego akcesorium po prostu nie możesz się już obejść?- odpowiedz na te pytania i wygraj najnowszy smartfon Sony Ericsson Xperia arc. Plebiscyt „Produkt roku 2010” organizowany jest po raz pierwszy przez oficjalny sklep Sony Ericssona http://www.sonyericsson-sklep.pl/. Fundatorem nagród jest firma Sony Ericsson.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung E1050 Telefony 2011-03-11 13:07 przez Wojtek Konopa

Do sprzedaży trafił telefon Samsung E1050. Oferuje podstawowe funkcjonalności, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 89zł.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
OffPlusCamera i Sony Ericsson ogłaszają współpracę przy Filmoffce oraz warsztatach Film Spring Open Inne 2011-03-11 12:43 przez Wojtek Konopa

Sony Ericsson i OffPlusCamera podjęły współpracę przy tegorocznym międzynarodowym festiwalu kina niezależnego, który odbędzie się w Krakowie, w dniach 8-17 kwietnia 2011.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iPlus CDMA – szybki internet poza miastami Internet, Operatorzy 2011-03-11 12:11 przez Wojtek Konopa

Od poniedziałku 14 marca operator sieci Plus rozpoczyna testy nowej usługi – internetu stacjonarnego iPlus CDMA. Po zakończeniu testów oferta będzie dostępna dla klientów. iPlus CDMA oferuje klientom szybki internet na terenach, na których nie ma „kablowego” internetu stacjonarnego oraz tam gdzie internet mobilny nie spełniał oczekiwań.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sklepy mobilne w iStore.pl Inne 2011-03-11 11:50 przez Wojtek Konopa

Platforma iStore.pl uruchomiła usługę iStore.Mobile. Dzięki niej wszystkie sklepy będą dostępne dla Kupujących również w wersji dedykowanej dla telefonów komórkowych. Moduł  iStore.Mobile umożliwia uruchomienie specjalnej wersji sklepu w telefonie komórkowym. Sklep mobilny to nowy kanał sprzedaży dla  sklepów działających na platformie iStore.pl, a dla Kupujących  - wygoda i łatwość robienia zakupów w dowolnym miejscu i czasie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange ubezpiecza laptopy i telefony Inne, Operatorzy 2011-03-11 10:46 przez Wojtek Konopa

Komu z Was nie ukradziono telefonu, samemu go nie zgubiliście albo nie zalała go woda? Prędzej czy później każdego to czeka. Orange przygotował wyjątkową ofertę chroniącą przed skutkami przykrych niespodzianek. Od dziś kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę, można przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trasa Łatwa w AutoMapie 6.8 GPS 2011-03-10 13:25 przez Wojtek Konopa

AutoMapa i Fundacja Krzysztofa Hołowczyca Kierowca Bezpieczny opracowały nowy typ trasy w nawigacji samochodowej. Trasa Łatwa rekomendowana jest dla kierowców z mniejszym doświadczeniem drogowym oraz dla osób, dla których najważniejszy jest spokój.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange rusza z płatnościami zbliżeniowymi Operatorzy, Technologie 2011-03-10 12:40 przez Wojtek Konopa

Od dziś Orange rusza z płatnościami zbliżeniowymi NFC (Near Field Communication), a to oznacza, że komórką będzie można bez problemu zapłacić za książkę, kawę czy hamburgera. W pierwszym, testowym etapie może wziąć udział ok. 2 tys. osób. Partnerami Orange są Bank Zachodni WBK i MasterCard.

» więcej
Komentarze: 4
Aplikacja ipla na iPada oraz nowa wesja dla Androida Aplikacje 2011-03-10 10:06 przez Wojtek Konopa

Od wczoraj wszyscy użytkownicy iPada mają dostęp do największej telewizji internetowej w Polsce, poprzez dedykowaną wersję aplikacji ipla dla tabletu firmy Apple. Równocześnie wypuszczona została nowsza, bardziej rozbudowana wersja aplikacji na telefony komórkowe z systemem Android.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„Stażowe", czyli stali klienci Simplusa mają lepiej! Operatorzy 2011-03-10 09:39 przez Wojtek Konopa

Pięć razy mniej niż obecnie, bo tylko 1 zł za każdy Bliski Numer zapłacą stali, czyli mający co najmniej sześć miesięcy stażu, klienci Simplusa. Promocja Bliskich Numerów będzie trwała od 10 marca do 29 kwietnia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poprawki w GaduAIR Menu Operatorzy 2011-03-09 13:48 przez Wojtek Konopa

GaduAir modyfikuje funkcjonalność GaduAIR Menu, dostępnego pod numerem *111# oraz Menu Stan Konta dostępnego pod numerem *101#.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Skype wprowadza reklamę do klienta VoIP Inne 2011-03-09 13:21 przez Wojtek Konopa

Firma Skype chce w przyszłości uzyskiwać wpływy z reklam umieszczanych w kliencie VoIP. Spółka zapowiedziała, że już w bieżącym tygodniu w programie Skype dla Windows (od wersji 5.1) będą wyświetlane reklamy. Wcześniejsze edycje klienta dla Windows, Mac OS-a X, Linuksa i warianty dla urządzeń przenośnych pozostaną wolne od reklam.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tottenham - AC Milan w telefonie Ciekawostki, Operatorzy 2011-03-09 13:14 przez Wojtek Konopa

Play przygotował miłą niespodziankę z okazji meczu Tottenham - AC Milan. Spotkanie odbędzie się dziś o godzinie 21:00 i będzie można je obejrzeć na żywo i całkiem za darmo w swoim telefonie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rusza "stół bez kantów" Inne 2011-03-09 11:06 przez Wojtek Konopa

Jak ukrócić proceder organizowania SMS-owych loterii, które wprowadzają w błąd - zastanawiać się nad tym będą dziś uczestnicy spotkania organizowanego przez UKE.

» więcej
Komentarze: 1
Tanio.pl w urządzeniach z systemem Android Aplikacje 2011-03-09 10:56 przez Wojtek Konopa

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, pozwalającą wyszukiwać produkty i porównywać ich ceny. To pierwsze takie rozwiązanie dla porównywarki cen w Polsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HaloNet przyznaje certyfikat telefonom marki Yealink Inne 2011-03-09 10:29 przez Wojtek Konopa

Jednym z podstawowych problemów użytkowników telefonii internetowej VoIP jest wybór urządzenia, za pomocą którego można korzystać z tanich rozmów bez użycia komputera i nie zawsze wygodnych słuchawek z mikrofonem. Obecnie na rynku dostępnych jest co najmniej kilkanaście marek bramek VoIP i telefonów IP.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Grupa Allegro i SpeedAlarm nawiązały współpracę Inne 2011-03-08 15:50 przez Wojtek Konopa

SpeedAlarm, komórkowy system wymiany ostrzeżeń o kontrolach radarowych i zagrożeniach na drodze oraz otoMoto, należący do Grupy Allegro największy motoryzacyjny serwis ogłoszeniowy w Polsce nawiazały współpracę. W jej ramach, otoMoto promuje SpeedAlarm wśród ponad 4 mln osób, które co miesiąc korzystają z ogłoszeń serwisu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wspólna promocja epay i Tak Tak w sieci TESCO Inne 2011-03-08 13:59 przez Wojtek Konopa

Jeżeli robisz zakupy w sieci hipermarketów TESCO i posiadasz telefon na kartę Tak Tak w sieci era, możesz skorzystać z najnowszej promocji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ujednolicona komunikacja z Cisco Jabber Aplikacje 2011-03-08 12:00 przez Wojtek Konopa

Cisco Jabber to aplikacji przeznaczonej do komunikacji, która oferuje funkcje sygnalizowania obecności, komunikatora, przesyłania głosu i wideo, wiadomości głosowych, współużytkowania pulpitu oraz telekonferencji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia C7 Telefony 2011-03-08 11:35 przez Wojtek Konopa

Nokia C7 to całkiem udana odpowiedź na coraz popularniejsze smartfony z systemem Android. Ciekawy design i dobre wykonanie połączono z dość intuicyjnym i płynnym systemem operacyjnym i interfejsem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Usprawniona wyszukiwarka POI w wersji 6.1 NaviExpert GPS 2011-03-08 11:21 przez Wojtek Konopa

W wersji 6.1 użytkownicy NaviExpert mogą korzystać m.in. z usprawnionej wyszukiwarki POI (punktów użyteczności publicznej). Teraz znalezienie interesującego nas miejsca czy też wydarzenia jest w pełni intuicyjne dzięki podpowiedziom w z polskimi znakami. Zawsze tankujecie na stacjach benzynowych jednej sieci? Żaden problem – wpisujecie jej nazwę i wyświetlą się informacje o najbliższych stacjach Waszej aktualnej pozycji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC Desire w promocyjnej cenie Operatorzy, Telefony 2011-03-08 11:13 przez Wojtek Konopa

Od dziś w Play obowiązują promocyjne ceny na telefon HTC Desire. W rozwinięciu newsa znajduje się krótki spot reklamowy oraz szczegółowy cennik.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Polkomtel odświeża ofertę iPlusa Operatorzy 2011-03-08 10:50 przez Wojtek Konopa

Od  8.03.2011 Polkomtel odświeża ofertę mobilnego internetu – iPlusa.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Slican MobilePhone - rozwiązania mobilne Inne, Technologie 2011-03-08 10:42 przez Wojtek Konopa

Rozwiązania Slican poprawiają efektywność i komfort komunikacji pracowników. Zadaniem współczesnej komunikacji jest zapewnienie elastycznych rozwiązań mobilnych. Oszczędność, efektywność i komfort pracy to najważniejsze cele komunikacji biznesowej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Allview wprowadza na rynek Aply Store - pierwszy sklep z aplikacjami w Rumunii Aplikacje 2011-03-08 10:15 przez Wojtek Konopa

Allview zamierza wprowadzić Aply Store - pierwszy sklep z aplikacjami do telefonów komórkowych, tabletów PC oraz multimedialnych odtwarzaczy z portfolio rumuńskiej firmy, który umożliwi pobieranie gier i aplikacji Java i Android. Do sklepu będą mieli dostęp użytkownicy produktów Allview przez tabletów PC Alldro i wkrótce będzie on możliwy przez większość urządzeń proponowanych przez firmę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsze na świecie głosowanie przez komórkę Ciekawostki, Technologie 2011-03-07 15:26 przez Wojtek Konopa

Estoński operator komórkowy EMT, będący spółką zależną TeliaSonera, stworzył pierwszą na świecie usługę mobilnej identyfikacji umożliwiającą głosowanie przez telefon komórkowy. Po raz pierwszy na świecie usługa ta pozwoliła obywatelom Estonii oddać głos przy użyciu telefonów komórkowych podczas wczorajszych wyborów parlamentarnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dzienniki "Polska" z aplikacją na Androida Aplikacje 2011-03-07 13:25 przez Wojtek Konopa

Serwisy internetowe gazet Polskapresse dostępne są w systemie Android. Aplikację przygotowała Gratka Technologie, spółka Polskapresse.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange Freedom Pro z 10 GB i dodatkowe pakiety Operatorzy 2011-03-07 13:14 przez Wojtek Konopa

Od dziś ofercie Orange Freedom Pro, czyli radiowym dostępie do Internetu w technologii CDMA dostępna jest  drugą opcję z limitem przesyłania danych 10 GB oraz dodatkowe pakiety: 0,5 GB za 10 zł, 1 GB za 15 zł i 2 GB za 20 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nano router dla mobilnych użytkowników Gadżety 2011-03-07 11:53 przez Wojtek Konopa

Na tegorocznych targach CeBIT firma Edimax zaprezentowała bezprzewodowy nano router BR6258 wielkości pudełka zapałek. Pokazanych zostało także kilka innych nowych rozwiązań tej firmy. Router - zaprojektowany z myślą o mobilnych użytkownikach - obsługuje bezprzewodowe połączenia 802.11n (punkt dostępowy) i ma charakterystyczny czerwony kolor.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AutoMapa: Nowe dane o korkach GPS 2011-03-07 11:28 przez Wojtek Konopa

Producenci AutoMapy udostępnili najnowszą wersję danych SmartRoutes będącą aktualnym modelem ruchu na polskich drogach. Najnowsze dane SmartRoutes datowane są na 2 marca 2011 i są to najaktualniejsze informacje o natężeniu ruchu, blokadach i innych elementach mających wpływ na przepustowość polskich dróg.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Loteria – Kopalnia Diamentów Inne 2011-03-07 11:17 przez Wojtek Konopa

Doładuj telefon w sieci PLUS i weź udział w loterii „Kopalnia Diamentów„! Łączna wartość puli nagród wynosi 158 971 zł!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy tylko:

 • w czasie jej trwania doładować telefon w wybranej ofercie Simplus, MixPlus, SamiSwoi, 36i6, SimData za min. 30 zł
 • wysłać sma-a zgłoszeniowego pod numer 7117* o treści WYGRAM w terminie od 01.03.2011 r. do 31.05.2011 r.

Loteria odbywa się w trzech edycjach, z których każda kończy się losowaniem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Ericsson Cedar - telefon z zielonym sercem Telefony 2011-03-07 11:09 przez Wojtek Konopa

Niedrogi telefon od Sony Ericssona, to propozycja dla wszystkich ceniących prostotę i niezawodność. Ucieszy też zwolenników ekologii. Cedar, to prosty w obsłudze telefon, który należy do serii GreenHeart. Oznacza to, że został wykonany z plastików uzyskanych przez recykling, a producent zminimalizował użycie prądu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Android: w razie problemów uruchamiamy plan B Aplikacje 2011-03-07 09:56 przez Wojtek Konopa

Plan B to aplikacja mająca stanowić odpowiedź na nieuwagę użytkowników Androida, którzy zapodziali gdzieś komórkę i teraz chcieliby ją znowu odnaleźć, ale nie zainstalowali na telefonie oprogramowania namierzającego. Bezpłatne narzędzie firmy Lookout może tego dokonać dzięki opcji zdalnej instalacji, jaka niedawno pojawiła się w sklepie Android Market.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GALAXY Tab w zestawie z klawiaturą i samochodowymi gadżetami Gadżety 2011-03-04 16:52 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung wprowadza na rynek GALAXY Tab z zestawem akcesoriów. Nowy pakiet zawiera tablet GALAXY Tab, klawiaturę ze stacją dokującą oraz akcesoria samochodowe, dzięki którym zmotoryzowani użytkownicy będą mogli wygodnie korzystać z urządzenia podczas jazdy i łatwo odnajdą drogę do celu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Star II w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2011-03-04 11:41 przez Wojtek Konopa

Play wprowadził do swojej oferty telefon Samsung Star II. Dodatkowo od dziś następuje zmiana cen niektórych modeli.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Skype i Citrix strategicznymi partnerami w zakresie nowych możliwości internetowo - konferencyjnych Inne 2011-03-03 13:55 przez Wojtek Konopa

Skype poinformował o rozpoczęciu strategicznego partnerstwa ze spółką Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS), globalnym liderem w zakresie wirtualnego przetwarzania danych i współpracy online. Dzięki temu Skype będzie mógł wprowadzić nowe, przyjazne dla użytkownika możliwości przekazu konferencyjnego (online i audio), działające na bazie technologii GoToMeeting firmy Citrix.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zabierz głośnik do kieszeni - Altec Lansing Orbit iMT227 Gadżety 2011-03-02 12:22 przez Wojtek Konopa

Ultra kompaktowy, przenośny głośnik Altec Lansing Orbit iMT227 uwolni dźwięk z twojej MP3, odtwarzacza CD, muzycznego telefonu lub laptopa zawsze i wszędzie, gdziekolwiek będziesz. Możesz go wysunąć z kieszeni lub torebki, jeśli tylko potrzebujesz uwolnić dźwięk z jednego z tych urządzeń.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung European Forum – zapowiedzi na 2011 rok Gadżety, Inne, Telefony 2011-03-01 11:26 przez Wojtek Konopa

Samsung Electronics, podczas spotkania Samsung European Forum w  Budapeszcie, przedstawił strategię rozwoju na rynku europejskim w 2011 roku oraz portfolio swoich nowych produktów. W ubiegłym roku Samsung osiągnął najwyższy w swojej historii przychód 135,8 mld USD oraz zysk na poziomie 15,2 mld USD.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Motorola DEFY Telefony 2011-03-01 10:59 przez Wojtek Konopa

Osoby prowadzące aktywny tryb życia często narzekają, że typowe smartfony są zbyt delikatne, by zabrać je na eskapadę w bezdroża. Potrzeby takich klientów wydaje się rozumieć firma Motorola, proponując model Defy, smartfona z systemem Android mającego wyróżniać się odpornością na niesprzyjające warunki zewnętrzne.

» więcej
Komentarze: 1
e-Wprost z ofertami Orange Inne, Operatorzy 2011-03-01 10:30 przez Wojtek Konopa

Elektroniczne wydania gazet znajdują coraz więcej fanów. Operator Orange zdecydował się na ciekawą promocję. Od dziś, kto kupi dowolną opcję Pantery albo Orange Free/Business Everywhere z tabletem i laptopem przy umowie na 12 miesięcy lub dłuższej, może dostać gratis półroczną prenumeratę "Wprost" w wersji elektronicznej tzw. e-Wprost.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum