Blog BazaTelefonów.pl
 

Skype dla Japonii

Inne 2011-03-16 11:20

Skype pomaga kontaktować się z przyjaciółmi i rodzinami w dotkniętej katastrofą Japonii. Darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy dla użytkowników Skype w Japonii.

Skype pragnie pomóc osobom przebywającym na terytorium Japonii – kraju, który ucierpiał w ostatnich dniach w wyniku trzęsienia ziemi i niszczycielskiego tsunami.

Od kilku dni otrzymujemy informacje o tym, jak ludzie z całego świata za pomocą komunikatora Skype kontaktują się z bliskimi by przekazać im nawet krótką wiadomość o swojej obecnej sytuacji. Dostarczając ludziom technologię, która pomaga pozostać w kontakcie w tym niezwykle trudnym czasie, postanowiliśmy podjąć dodatkowe działania mające na celu usprawnienie komunikacji między ludźmi w Japonii.

- Żeby ułatwić komunikację, Skype umożliwił użytkownikom w Japonii darmowy dostęp do komunikatora przez sieć WiFi, dzięki usłudze Skype Access* do 19 marca, 2011 roku (zobacz listę dostępnych hot spotów).

- Skype podarował wszystkim użytkownikom komunikatora w Japonii vouchery** warte Y80, dzięki którym można wykonać połączenie trwające ponad 25 minut na naziemną linię w Japonii (i do kilku innych wybranych krajów, m.in. Chin i USA), albo wysłać wiadomość tekstową bezpośrednio ze Skype. Vouchery będą dystrybuowane drogą mailową w przeciągu kilku najbliższych dni.

Skype zachęca również do wsparcia akcji ratunkowej w Japonii. Wejdź na stronę japońskiego Czerwonego Krzyża albo międzynarodową stronę organizacji by uzyskać więcej informacji: http://www.ifrc.org/ 

Jeśli znajdujesz się na terytoriom Japonii i chcesz pomóc w odnalezieniu zaginionych osób, odwiedź stronę Red Cross Family Links Network: http://www.familylinks.icrc.org/wfl/wfl_jap.nsf/DocIndex/locate_eng?opendocument

Źródło: Skype

Wojtek Konopa, wyświetlono 3756 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum