Blog BazaTelefonów.pl
 

Akcesoria do Samsung Galaxy Tab

Gadżety 2011-03-16 13:21

Na rynku dostępne są już nowe, funkcjonalne akcesoria do popularnego tabletu Samsung Galaxy Tab – zestaw Navi oraz podstawka ładująco-dokująca.

Nowe propozycje firmy Samsung są skierowane do wszystkich użytkowników Galaxy Tab GT-P1000, dla których liczy się jakość oraz codzienna wygoda. Akcesoria umożliwiają swobodne korzystanie z tabletu, bez względu na czas i miejsce. Pierwsza z propozycji to zestaw Navi, który doskonale sprawdza się podczas jazdy samochodem. W skład zestawu wchodzi łatwy do zamocowania uchwyt, ładowarka samochodowa USB i przyssawka do szyby, dzięki której można dopasować zestaw indywidualnie do wzrostu kierowcy, tak by wygodnie korzystać z Samsung Galaxy Tab również jako nawigacji.

Druga z propozycji to innowacyjna podstawka ładująco – dokująca.- Spośród standardowych ładowarek wyróżnia ją to, że telefon podłączony jest w pozycji stojącej – mówi Anna Czujowska, ekspert współpracujący z ogólnopolską siecią sklepów telekomunikacyjnych aetka, gdzie można kupić m.in. akcesoria do Samsung Galaxy Tab.- Rozwiązanie to jest interesującą propozycją dla osób, które podczas prowadzenia rozmów czy video konferencji chcą robić notatki lub korzystać z komputera - dodaje. Zaletą produktu jest wyjście HDMI, audio oraz prosta synchronizacja i wymiana danych z komputerem. Ponadto, tablet umieszczony na podstawce może posłużyć za cyfrową ramkę.

Źródło: Yasna

Wojtek Konopa, wyświetlono 4686 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum