Blog BazaTelefonów.pl
 

Tuba.FM w telefonach z systemem Android

Aplikacje 2011-03-25 11:42

Tuba.FM dostępna jest w telefonach z systemem operacyjnym Android. Nowa aplikacja pozwala na słuchanie ulubionej muzyki, dobiera utwory do gustu użytkownika, a przy tym jest przyjazna i prosta w obsłudze.

- Dzięki tuba.FM każda chwila jest dobra na słuchanie muzyki - wystarczy mieć telefon z Androidem i nową aplikację, która działa jak osobisty asystent muzyczny, proponując taki kanał radiowy, na jaki właśnie mamy ochotę. To najprostszy sposób, aby słuchać muzyki w sieci za darmo- mówi Aleksander Pawlikowski, szef ds. multimediów w Grupie Radiowej Agory.

Aplikacja tuba FM pozwala na poszukiwanie utworów w ulubionym klimacie - po wpisaniu w wyszukiwarkę np. nazwiska artysty lub nazwy grupy, gatunku muzyki czy tytułu stacji tuba.FM, system podpowie odpowiedni kanał radiowy. Użytkownicy mogą też bezpośrednio wybrać stację według gatunku muzyki, kanał z przebojami wybranego artysty albo jedną ze stacji radiowych Tuby na każdą okazję, m.in. rozgłośnie z eteru - Radio Złote Przeboje, Roxy i TOK FM.

Po wybraniu stacji radiowej, w aplikacji uruchamiany jest player. Na ekranie widoczne są informacje o aktualnie granej piosence oraz kolejnych utworach. W każdej chwili użytkownik aplikacji może zmienić swój wybór i wskazać inny kanał radiowy. W ten sposób tuba.FM daje nieograniczone możliwości słuchania każdego rodzaju muzyki.

Aplikacja tuba.FM, którą można pobrać z Android Marketu, działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 1.6 i nowszym. To np. telefony Samsung Galaxy S, Motorola Droid, Xperia x10 mini i LG Swift G540. Do korzystania z niej niezbędne jest połączenie internetowe - rekomendowane jest połączenie WiFi, aplikacja działa też w sieci 3G.

Źródło: Tuba.fm

Wojtek Konopa, wyświetlono 4716 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum