Blog BazaTelefonów.pl
 

Zamień kilo cukru na 300 SMS-ów

Operatorzy 2011-04-05 12:35

Wystartowała nowa kampania GaduAIR. Tym razem zachęcamy Was do zdrowszego odżywiania i ograniczenia ilości spożywanego cukru.

Zaniepokojone media spekulują na temat rosnących z dnia na dzień cen cukru. W odpowiedzi na pełne niepokoju doniesienia prasowe, sieć GaduAIR doradza swoim użytkownikom, by przestali słodzić a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydali na tanie SMS-y. Za 6 złotych – równowartość kilograma cukru można ich wysłać aż 300, bowiem cena SMS-a w GaduAIR to tylko 2 grosze.

SMS-y za 2 grosze i 19 groszy za minutę połączenia to element oferty promocyjnej, z jakiej skorzystać może każdy użytkownik GaduAIR. Po doładowaniu konta ma on do wyboru promocyjne stawki do wszystkich sieci lub darmowe rozmowy i SMS-y w sieci GaduAIR.

Aktywacja opcji promocyjnej ma miejsce po wpisaniu w telefonie *123*2#.

Źródło: Blog.gaduair.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3598 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • gadu-Łał (213.241.1.xxx) @ 2011-04-06 16:54:

    To już teraz nawet operatorzy zachęcają do zdrowszego odżywiania?? Nieźle, i w sumie słusznie, zamiast przesładzać możemy się komunikować za pośrednictwem tanich SMS-ów hehe :) Ciekawe, czy w ślad za taniejącym kilogramem cukru podąży również cena tego pakietu? ;p

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum