Blog BazaTelefonów.pl
 

Motorola Defy - smartfon dla aktywnych sklepach aetka

Telefony 2011-04-13 10:39

Pierwszy na świecie smartfon dla aktywnych pracuje pod kontrolą Androida. Motorola Defy jest odporna na zabrudzenia, wodę i uszkodzenia mechaniczne, a przy tym może pełnić funkcję mobilnego biura.

Motorola Defy jest w stanie znieść bardzo dużo. Kąpiele w jeziorze, burze piaskowe, a nawet upadki z dużej wysokości to tylko niektóre przygody, z których wychodzi bez szwanku. Niestraszne są jej też żadne zabrudzenia. Jak to możliwe? Jej ekran pokryto niezwykle wytrzymałym szkłem Gorilla Glass, które chroni przed zarysowaniami i kurzem. Motorola Defy, jako pierwszy na świecie smartfon, spełnia normę wytrzymałościową IP-67. - Urządzenie może przebywać na głębokości jednego metra do pół godziny i, co najważniejsze, w tym czasie można z niego normalnie korzystać – mówi Magdalena Benda, ekspert współpracujący z ogólnopolską siecią sklepów telekomunikacyjnych aetka.

Oprócz zabezpieczeń i funkcji typowo wytrzymałościowych, Motorola Defy jest pełnoprawnym smartfonem. Z procesorem 800 MHz i ekranem o przekątnej aż 3,7-cala może konkurować z najlepszymi telefonami na rynku. Nawet w najtrudniejszych warunkach, urządzenie zapewni wysoką jakość rozmów, dzięki funkcji redukcji hałasu CrystalTalk PLUS. 5-megapikselowy aparat z autofocusem i lampą błyskową LED przyda się, by uwiecznić ekstremalne przeżycia. Poza GPSem i latarką, telefon posiada łącze WiFi 802.11 b/g/n, które pozwoli sprawdzić wiadomości czy napisać notkę na blogu po powrocie z wyprawy.
 
Motorola Defy to dowód na to, że możliwe jest stworzenie bardzo wytrzymałego telefonu, ze wszystkimi funkcjami prawdziwego smartfona. Urządzenie może się okazać niezastąpione nie tylko dla podróżników czy współczesnych MacGyverów, ale także dla wszystkich tych, którzy boją się zniszczenia telefonu w trakcie standardowego użytkowania w biurze lub w domu, np. przez przypadkowe upuszczenie do wody czy zrzucenie z biurka.

Cena telefonu Motorola Defy w sklepach aetka to 1399 zł.

Źródło: Yasna.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4350 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum