Blog BazaTelefonów.pl
 

Aktualizacja aplikacji NAVIGON select

GPS 2011-04-20 11:11

Posiadacze oprogramowania nawigacyjnego NAVIGON Select na iPhone’a mogą teraz korzystać z nowych udogodnień. Bezpłatna aktualizacja zawiera takie funkcje jak “Reality Scanner” i “Traffic Check”, a także najnowsze mapy. Dostępny jest także dodatek “Truck and Caravan Navigation”, dla precyzyjnego planowania podróży samochodami ciężarowymi i camperami.

NAVIGON oferuje 20 procent zniżki na wszystkie pakiety funkcji dostępne z poziomu aplikacji (w tym Premium, Safety & Relax, Sound & Fun, 3D, a także funkcję Traffic Live oraz aktualizacje map innych krajów).

Reality Scanner to nowa funkcja dostępna w Trybie Pieszym. Kiedy uruchomiona, cele specjalne w pobliżu nanoszone są na obraz z kamery iPhone’a, w tym nazwy, symbole oraz odległość do nich. Z kolei Traffic Check daje kierowcy ogólny obraz sytuacji na drodze. Po kalkulacji trasy pojawia się specjalny wskaźnik informujący o robotach drogowych, utrudnieniach w ruchu i korkach. Wpływ tych czynników na wybraną przez nas trasę symbolizowany jest w postaci kolorów – zielonego, żółtego i czerwonego. Nowym dodatkiem jest też „Truck and Caravan Navigation” –przydatny dla kierowców poruszających się samochodami ciężarowymi czy camperami. Dostępny jest z poziomu aplikacji w cenie € 79.99.

Aktualizacja aplikacji NAVIGON Select na iPhone’a jest już dostępna do pobrania, tak samo jak pełnej wersji oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator. Rekomendujemy pobrać najnowszą aktualizację, aby wykorzystywać wszystkie możliwości aplikacji oraz korzystać z planowanych w przyszłości rozwiązań.

Do 28 kwietnia pełna wersja aplikacji MobileNavigator dostępna jest w promocyjnej cenie (do 33 procent niższej, w zależności od wersji), podobnie jak dodatkowe funkcje, które oferowane są z 20 procentową zniżką.

Źródło: Navigon

Wojtek Konopa, wyświetlono 3606 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum